Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Pomalé nabíjení P750

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Ahoj lidi,
    nevite nahodou, jestli P750 trpi stejnym problemem a lze stejne opravit jako E500 popsane zde v bodu 12? http://forum.mobilnaut.cz/viewtopic.php?t=4167

A.
    Odpovídat lze po přihlášení

vozkych_ce4you
    Guest

Vůbec jsem netušil, že je to nějaký "obecný" problém PDA-ček. Mě P750 zlobí přesně tímto způsobem. Lámal jsem si hlavu nad tím, proč tou originální nabíječkou (ať už na 230V nebo auto-12V) trvá nabíjení skoro 12 hodin, zatímco neoriginální nabíječkou dodávanou k externí GPS goTraxx je P750 nabita za 3 hodiny. Taktéž nabíjení z PC trvá zhruba 3 hodiny.

Zkusím proměřit konektory na těch originálních nabíječkách a USB kabelu, kterým nabíjím z PC. Dám vědět

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Skvele, ja moznost promereni nemam. Dej vedet.

A.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Ja mam trochu jiny problem stejneho tematu,pri zaple navigaci igo8 se mi mobil ukrutne prehriva pokud je na slunci v drzaku na skle,nekdy dojde i k zaseknuti celeho founu a musim ho restartovat aby se rozjel.Co stim?

Podobná témata

1. Pomalé HTC
    Od Nodon v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-10-2010, 19:45
  2. Pomalé reakce
    Od BGenJackONeill v sekci TomTom
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 30-08-2007, 16:12
  3. STRAŠNE pomalé...
    Od Xr3icabrio v sekci Acer