Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Předplatné Pocket PC Magazine

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Asi pred 3 nedelemi jsem si objednal predplavne Pocket PC Magazinu
    /http://www.pocketpcmag.com/
    Zaplatil jsem kartou, prislo mi potvrzeni a z uctu odesly penize. Zatim mi ale zadny magazin nedorazil (objednaval jsem od cisla 6).
    Chci se zeptat, zda nemate nekdo zkusenosti s predplatnym zminovaneho magazinu a pokud ano, tak jake jsou "cekaci lhuty" na nove cislo?

Diky

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Pocket PC Magazine odoberam uz nejaku dobu, hoci s dorucovanim do Europy skusenosti nemam. Casopis vychadza v dvojmesacnych intervaloch, takze cislo 6, o ktorom pises, moze pokojne byt posledne cislo v tomto roku. Pred par dnami mi doslo vydanie pre mesiace 10-11/2004. Odoberam digitalnu verziu casopisu (vyuziva specialny format pre prehliadac Zinio Reader http://www.zinio.com/), co osobne povazujem za lepsiu volbu - neplatis ziadne postovne a casopis je k dispozicii na stiahnutie hned, ako vyjde. Ak si dobre pamatam, predplatne sa da kedykolvek zmenit z klasickeho na digitalne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od marna
    Pocket PC Magazine odoberam uz nejaku dobu, hoci s dorucovanim do Europy skusenosti nemam. Casopis vychadza v dvojmesacnych intervaloch, takze cislo 6, o ktorom pises, moze pokojne byt posledne cislo v tomto roku. Pred par dnami mi doslo vydanie pre mesiace 10-11/2004. Odoberam digitalnu verziu casopisu (vyuziva specialny format pre prehliadac Zinio Reader http://www.zinio.com/), co osobne povazujem za lepsiu volbu - neplatis ziadne postovne a casopis je k dispozicii na stiahnutie hned, ako vyjde. Ak si dobre pamatam, predplatne sa da kedykolvek zmenit z klasickeho na digitalne.
    Diky za odpoved.
    Ja jsem z jejich webu ale ziskal trochu jiny dojem - elektronicke predplatne mi nabidli pouze jako doplnek bezneho papiroveho'
    Cislem 6 si nejsem jist-mozna tam bylo June a ja usoudil automaticky na cislo 6. Urcite ale slo o cislo, ktere jiz vyslo.

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od RStein
    Ja jsem z jejich webu ale ziskal trochu jiny dojem - elektronicke predplatne mi nabidli pouze jako doplnek bezneho papiroveho'
    V menu nalavo, pod 'Magazine' je polozka 'Digital Edition', kde je mozne objednat si iba elektronicke predplatne. Ale to je uz teraz asi jedno.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od marna
    Citace Původně odesláno od RStein
    V menu nalavo, pod 'Magazine' je polozka 'Digital Edition', kde je mozne objednat si iba elektronicke predplatne. Ale to je uz teraz asi jedno.
    Tak mi minuly tyden Pocket PC Magazine dorazil. Docela zajimave pocteni, i kdyz z mnoha clanku prilis ostentativne cni, jaka firma je sponzorovala

Co je ale zajimave, na strane 86 je zminka o zarizeni Cu928 od cinske firmy Unicom, ktere jako by z oka vypadlo avizovanemui MDA III. Takze ty zvesti o tom, ze za MDA III nestoji HTC budou asi pravdive...

Podobná témata

1. Upgrade iPAQ H3630 pocket pc 2000 na pocket pc 2002
    Od St.mik v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-07-2006, 11:00
  2. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 04-05-2006, 17:57
  3. Nejlepší software dle PocketPC Magazine
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-11-2005, 14:31