Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s Pocket Shield

mao7_ce4you (19)|1.4.2009 07:39
Ahoj chcem sa spytat da sa niekde zapnut posuvnik na prijatie hovoru lebo som si nainstaloval Pocket Shield no lenze ked som ho odinstaloval a vymazal aj z program files dalaej aj z registroch HKLM potom som to restartoval.ked stlacim telefon tlacidlo na displeji alebo klavesu sluchatka tak mi tam ostalo to prostredie z toho programu take sivo modre a zmizol mi aj posuvnik na prijatie hovoru neviete niekto ako by som to odstranil okrem hard resetu aby som tam mal to povodne pred instalaciou toho pocket shield
mmj (28)|27.4.2009 06:59
Ano, tohle se mi stalo taky, pomohl link uvedený v předchozím příspevku. Já měl s PocketShieldem problém aby se mi vůbec korektně zobrazovala ta obrazovka pro příjem hovoru a také ten jejich černý "dialer". Někdy to naběhlo hned, jindy jsem musel v nastevení volbu vypnout-zapnout, zkrátka něco tam nebylo v pořádku a to jsem zkoušel několik verzí.
Nakonec jsem to vzdal a nyní jsem spokojeným uživatelem S2U2 i když musím říct že ten "svislý posuvník" pro odemykání v PocketShieldu mi možná pro odemykání vyhovoval trošku víc, protože se to dalo odemknout palcem jednou rukou.