Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Upozornenie na vybijanie baterie

nwagner (88)|31.3.2009 08:45
Po par dnoch pouzivania som si vsimol jeden neprijemny fakt .. po ohlaseni ze bateria je dost vybita telefon po cca 20 min vypne ... aj vydrz telefonu je cca 1 den .. ake mate vy skusenosti a v com moze byt problem ???
mattakh (49)|31.3.2009 09:20
V tom, že máš HD předpokládám nové a ještě si s ním moc hraješ :) ze začátku, když sem neustále do něčeho klafal a displej pořád hrál všema barvama mi nevydrželo ani den, teď uplně v pohodě i několik dní s běžným provozem..

Samozřejmě pomůže snížení jasu displeje, nemít zapnuté neustále wifi a BT apod...
nwagner (88)|31.3.2009 15:08
ta vydrz mi je jasna .. len ten kratky casovy usek medzi upozornenim ze bateria je slaba a vypnutim .. je to naozaj max.20 min ..
Mezek_ce4you (74)|31.3.2009 15:19
Tak to se mě taky stalo, ale nevím jestli to bylo 20 minut, nebo + - nějáka ta minuta, ale je pravda, že to bylo poměrně brzo, co se vypnul. Nic méně teď jsem v situaci, když mě to zahlásí "slabou baterii" tak vydrží v průměru 3-4 hodiny. Samozřejmě pokut v té době je frekvence hovorů, nebo práce s emailem nebo kalendářem tak je to pochopitelně méně. Doporučuji nechat baterii projít několika nabíjecími cykly a pak by to mělo bít OK. Alespoň u mne to tak bylo.
nwagner (88)|31.3.2009 15:34
oki vyskusam .. ;o)
Antony_ce4you (29)|31.3.2009 19:42
[quote]V tom, že máš HD předpokládám nové a ještě si s ním moc hraješ :) ze začátku, když sem neustále do něčeho klafal a displej pořád hrál všema barvama mi nevydrželo ani den, teď uplně v pohodě i několik dní s běžným provozem..[/quote]
Tak to máme asi každý jiné vysvětlení pro pojem běžný provoz, mně HDčko při běžném provozu vydrží necelý den:)
mattakh (49)|1.4.2009 10:08
No tak samozřejmě není běžný provoz jako běžný provoz.. Je rozdíl pokud někdo HDčko má jako služební telefon a je vrcholový manažer a je rozdíl pokud ho má jen jako telefon. Já mám během dne pár hovorů, pár sms, semtam něco dělám v kalendáři, nebo si píšu poznámky a řádově deset minut v průměru strávím na internetu stáhnutím pošty apod.. někdy je toho víc, někdy míň.. Poslední dobou, ale ty tři dny mi HDčko v poho vydrží..