Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Postrehy po 3 dnoch prechodu z HD-problemy ..

nwagner (88)|30.3.2009 07:00
Ahojte,tak po troch dnoch intenzivnejsieho pouzivania HD s original CZ ROM verziou 1.14.479.3 (po prechode s Diamondu):
+ skvely display (ale to vieme vsetci ;o)
+ presnejsie GPS
ale zial minusy
- fotak zaostri dobre ale po odfoteni trochu rozmaze (uz sa to pisalo) navyse podanie farieb mi prislo u Diamondu lepsie
- "lepkavejsie" / pomalsie reakcie telefonu navyse obcas sa telefon proste "zamysli" a na chvilu zatuhne ... (napr. pri pisani)
- nepodsvietene spodne HW klavesy (aj Vam nesvietia ?? ) a sklicko fotaku na zadnej casti krytky proste nie je (opat ma opravte ak ho vy tam mate)
- baterku vymlatim aj za pol dna (to sa nechvalim, len konstatujem...;o) ... ale myslim ze po dalsich nabijaniach to pude lip ;o)...
cim to moze byt ??? hneva ma hlavne ta pomalost systemu .. Nie je to sposobene tym ze ide o CESKU verziu ??? kazda rada dobra ... DAKUJEM
htcjirka (1875)|30.3.2009 08:16
Doufam ze jsi naistaloval vsechny dulezite HotFix,jeden z nich se i tyka zpomaleni systemu.Klavesky dole samozrejme podsvicene nejsou.Sklicko fotoaparatu neni ani neni potreba,mam rom 1.19 a foti uplne normalne a baterie co se tyce u HD patri mezi jedny z nejlepsich.Hlavne chce v registrech nastavit vetsi cache,glypcahce atd proste zname upravy.Pak je to velky rozdil.
nwagner (88)|30.3.2009 08:29
idem na tie hotfixy
mattakh (49)|30.3.2009 08:46
zkus jinou ROM, zde na foru najdeš návod jak přeflashovat bios a jaké ROM jsou nejkvalitnější.. Uvidíš, že rychlost systému bude uplně někde jinde než na té původní ROM..

sklíčko opravdu není, ale není problém sejmout kryt a čočku očistit..

na seknutí při psaní je hotfix jak už tu někdo psal..

a s baterií nemám problém, ze začátku si s tím neustále hraješ proto ti nic nevydrží, já už ho nějaký pátek mám a teď ho mám nabitý od pátku a stále mám 53 procent baterie při klasickém provozu s občasným zavoláním či sms či mrknutím na net..

fotky to po vyfocení opravdu trošku rozmázne, nevím proč, ale štve mě to taky..

a klávesy podsvícené nejsou, ale velký problém v tom není ani po několikaměsíčním používání..
hafush (136)|30.3.2009 09:05
Než začneš flashovat nové ROM,tak vyzkoušej jak se změní rychlost systému, když upravíš ty 3 hodnoty ve výkonu v Advanced Config 3.3.
File system cache, File system filter, Glyph cache. Nemusíš dodržet doporučované hodnoty, Já jsem postupně přidával a už jsem na maximu a žádné problémy jsem nezaznamenal. Jestli mé někdo zkušenější jiné poznatky,tak ať mě opraví.
nwagner (88)|30.3.2009 09:42
hmmm skusil som tie hotfixy , ale zial jeden z nich mi zadochol - proste zamrzol HD ... pri opatovnom pokuse zial pise ze mam incorrect verziu .. tak som odinstaloval vsetky a skusil znova a opat to iste - incorrect version .. ;o((.. teraz neviem ako zistit ci tie hotfixy su nainstalovane OK - prip. ako ich uplne odobrat zo systemu a nahodit znovu ..
mattakh (49)|30.3.2009 11:43
hotfixy i na strankach htc pisou, ze neinstalovat zbytecne ty, ktere to co maji opravovat ani nevidis.. na stock ROMce sem instaloval jen ten na zamrzani pri psani sms, jine problemy sem nemel, takze sem jine neinstaloval zbytecne..

osobne bych na tvem miste zkusil jinou ROM nez se pachtit cely den s timhle.. dulezite hotfixy jsou v nich uz.. a maji i spoustu dalsich veci ruzne postelovanych.. stock ROMka je polovicni proti tomu co tve HDcko este zvladne..

ROM doporucuji od duttyho, laurentiuse, nebo davideucka..
nwagner (88)|30.3.2009 11:46
oki posledujem ROM a uvidime .. ;o)
milos797 (259)|30.3.2009 21:09
No tie problémy so zamrzaním systému, keď na chvíľku premýšľa, tak to je softverová chyba. Inak pokiaľ ide o skličko na foťáku, to by sa ani nedlao čistiť keby tam bolo si myslím.
Inak baterku nechápem, mne sa v živote nestalo žeby vydržala menej ako jeden deň. Ani na začiatku...
nwagner (88)|31.3.2009 06:54
zatial sa baeterka drzi .. po tretom nabiti uz presiahla den .. uvidime . ;o)