Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 37 z 37

Téma: Zdravím všechny. Mám nové MDA2 a jen zírám co všechno o tom víte. Mám pár dotazů a problémů.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od Bud
    Tak mě tak napadlo, že takhle by se dalo řešit i doplňování při psaní SMS. Slovník by byl bez háčků a bez čárek. Ale zase by nebyla diakritika jinde, kde být může. Nebo mít dva slovníky a prohazovat je, ale to je nepohodlné. Nejlepší by bylo kdyby to diakritiku ořezávalo přímo při vložení slova v části psaní sms. ... Já těch smsek napíšu hodně, takže asi zatím oželím diakritiku jinde a udělám si slovník bez ní. )
    Já teda směle datluju sms s diakritikou a nikdo si nestěžuje ....Každému to chodí v pohodě bez hacku a carek.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2003

Pokud píšeš SMS s diakritkou a jsou delší tak se ti nerozdělují po 160 znacích, ale po méně. Přesně nevím jak a kolik ale např. 180 znaková SMS s diakritikou se ti klidně rozdělí do 4 SMS. Takže za diakritiku platíš víc.
    TonY

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

jaký význam má to nastavení "v případě potřeby poslat sms ve tvaru Unicode"? :sarcastic: Není to právě na vyp/zap ořezávání diakritiky?:O

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Suoraj
    jaký význam má to nastavení "v případě potřeby poslat sms ve tvaru Unicode"? :sarcastic: Není to právě na vyp/zap ořezávání diakritiky?:O
    ano tohle je ořezání diakritiky, ale pokud píšete sms s ní a pošlete bez zaškrtnutí této volby, tak místo písmen s diakritikou přijdou nesmysli,
    pokud je zaplá volba UNICODE sms odejde tak jak ji napíšete, ale bude větší každých 70 znaků jedna SMS. Většinou přijde v pořádku i s diakritikou, zvládají to i starší MT (N6150 atd), u novějších MT se sms dokonce poskládají zpět do jedné a objeví se na displeji jako jedna ale v paměti zabírají více místa

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

hmmm a proč mi zůstává po odeslání sms nahoře ta obálka že zpráva byla odeslána? Jinak než přez reset jí pryč nedostanu....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Suoraj
    hmmm a proč mi zůstává po odeslání sms nahoře ta obálka že zpráva byla odeslána? Jinak než přez reset jí pryč nedostanu....

... když na obálku klepneš, neobjeví se "bublina" s žádostí o potvrzení?

PavelR.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... když na obálku klepneš, neobjeví se "bublina" s žádostí o potvrzení?
    PavelR.
    no a tam právě musíš něco potvrdit a obálka je fuč

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Všechno na východ od Prahy je Asie
    Od Zdenek Malinsky v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-07-2008, 19:28
  2. Sprite Backup 6.0 - nově i pro všechny zařízení s WM 6
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5