Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WIFI-téměř nepoužitelná

maran (45)|21.2.2009 22:52
Mám české HDčko a pokud se kdekoli pokusím najít wifi síť tak je najde,ale pokud se na některou bez "záměčku"(free) pokusím připojit,tak cca 20 s.připojuje a poté napíše "k dispozici" a tím celý proces končí.Za 2 měsíce co toto zařízení mám se mi povedlo připojit dvakrát,jednou v Tesco Letňany a jednou na wifi vodafone obchodě na Jižním městě.Vždy jsem se ale dostal jen na úvodní stránku netu tohoto provozovatele wifi a dál nic.Ani se mi nepodařilo stáhnout data do počasí nebo "rychlé GPS".Kde může být chyba?
Postup start-settinds-připojení-wifi-zapnout wifi-bezdr.sítě a pak jak píšu na začátku...
Díky za radu.Mára
mpis (120)|21.2.2009 23:10
Z důvodu šetření baterie bývá výkon wifi nastaven na šetření. Chce to nastavit na maximum.
Je to v: settings>Connections>wifi>Advanced>Power Mode>Best Performance
maran (45)|21.2.2009 23:15
To na max nastaveno mám.
Zdenek Malinsky (9781)|22.2.2009 10:05
Sice by to mělo jít i bez toho (nehrál jsi si s nastavením?), ale můžeš vyzkoušet třeba Hitchhiker, WiFiFoFum....
dresin (1)|22.2.2009 12:14
Nazdárek,možná to co napíšu bude blbost,ale přesně tohle mi to dělalo a stačilo akorát v nastavení opery zapnout javu a pak už mi net v tescu běžel normálně.Měli to omezený na 30 minut a musel jsem vyplnit login a pass,Jak říkám neměl jsem v základu spušťenou javu což mě dost překvapilo.Tak snad to pomůže.
maran (45)|22.2.2009 21:34
Zkouším WiFiFoFum,tak uvidím.Javu v Opeře jsem puštěnou měl,ale díky za typ,každá rada dobrá.
maran (45)|24.2.2009 20:01
Jo,jo dneska se mi prvně podařilo připojit v Intersparu v Štěrboholech (KFC) a dostal jsem se i na net a stáhl jsem počasí a rychlou GPS,tak nevím,nic jsem nepřestavolal a šlo to,budu to muset testnout.Jinak dotaz-připojíte se na každou nalezenou free wifi(bez zámečku),a nebo jaká je cca vaše úspěšnost???
mijou (109)|24.2.2009 20:40
Pozor pozor,
to ze je bez "zamocku" neznamena ze je free, a uz vobec nie, ze k nej da pripojit! Znamena to len, ze nieje pouzite ziadne sifrovanie! Moze tam byt nastavene filtrovanie MAC adries a pripoji sa tam len zariadenie so spravnou MAC adresou!
Takze ked sa vam zariadenie nepripoji k sieti bez "zamocku" este neznamena ze je chyba v zariadeni!!!:!: :!: :!:
maran (45)|24.2.2009 21:22
Aha,to to jsem špatně pochopil.Díky.