Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odesílání předdefinovaných SMS

krt.ecek (24)|15.2.2009 21:01
Ahoj,
potřeboval bych program, který bde mít dejme tomu 6 tlačítek, pod každý tlačítko by se dala nastavit sms a číslo an který se má poslat (je stejný pro všechny tlačítka) a po stisku tlačítka sms odešle, takže žádný psaní jen dva dotyky displeje na puštění aplikace a na odeslání sms.

Předpokládám že přesně to co chci neexistuje, ale existuje něco podobnýho?

Zatím mě napadlo na 3 dotyky udělat složku se zástupci na vytvoření sms a pak odeslat, ale přeci jen radši se ptám, jeslti někdo o něčem neví.

Děkuju

EDIT: případně nějaký program na makra, že by se udělalo makro který by se pustilo;)

Snažil jsem se tu něco najít, ale moc úspěchu jsem neslavil:(
CommanderZ (1798)|15.2.2009 22:17
Najdi si programek MortScript - ten umoznuje psani velice mocnych maker, nevim ale, jestli umi i odesilat SMS.
osch (1330)|16.2.2009 11:08
Někde tady je vlákno o odeslání SMS jízdenky pro pražskou MHD pomocí zástupce. Fungovalo to na základě parametrů v odkazu zástupce a co si pamatuju, tak ten potřebný text a číslo se napsalo do toho parametru a fungovalo to. Možná je to cesta.

EDIT: tady je to https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=27376
krt.ecek (24)|16.2.2009 11:50
Dík,
takhle jsem to myslel s tou složkou se zástupci.... Má to tu chybu že musím klikat na odeslat potom, ale zatím to je jediné řešení které mám;)