Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pocasie

mao7_ce4you (19)|29.1.2009 23:31
ahoj chcem sa spytat ked som si podla navodu na smartwiki pridal svoje mesto do pocasia potom som si mesto pridal do touch flo ale u ostatných sa mi vsade zobrazuju stupne aj ako je(pooblacno,dazd) ale mne miesto toho tam ukzuje stupne 0 a miesto toho ako je tam mam IDS_STATE_0 neviete preco mi to takto ukazuje robil som to presne ako je to v tom navode pridal som mesto Kysucke nove mesto a aj zilinu (bratislava a kosice ok)ale stale nic a na tej stranke odkial sa hladaju tie kody miest mi pekne pri meste ukazuje pocasie
mao7_ce4you (19)|30.1.2009 10:00
no tak uz som na to prisiel tam kde sa zadava kod z tej adresy (z toho URL) za nazvom mesta nemie byt bodka a ni rovna zatvorka ale nic nic sa za to mesto nedava a potom to pekne ide
dvzd (139)|30.1.2009 12:14
Mě to u některých měst, které jsem si nastavil, také dělá. Ale jenom někdy. Když to zkusím aktualizovat třeba za půl hodiny znovu, tak už to jde OK, ale pak to někdy zase udělá u jiných měst. Podle mě to je chybou na serveru, odkud se stahují informace. Prostě jsou ty informace občas pro některá města momentálně nedostupná.