Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém Upozornění na SMS

maga (7)|27.1.2009 11:20
Dobrý den,
Mám HTC Touch Diamond a mám problém s upozorněním na příchozí SMS. Při příchozí SMS se pouze rozbliká dioda, přitom jsou nastaveny vibrace i zvuk. Natavení jsem provedl : Zvuky a upozornění-Upozornění-Událost: Zprávy:nová textová zpráva. Zaškrtnuto je Přehrát zvuk a vibrace (defaultně je zaškrtnuto i políčko Blikat).
Jediné co z možností, které je možné nastavit funguje je Zobrazení zprávy na displeji. Situace je stejná jak v aktivním stavu tak ve stavu vypnutého displeje (krátce stisknuto tlačíto on/off). Profil je nastaven na normální.
Zkoušel jsem i pomocí Diamond tweak natavit aktivováni přístroje při příchozí SMS to sice funguje, ale zvuk ani vibrace stále nic.
Dalé bych se chtěl zeptat zda jde nějakým způsobem zamknout tlačítko na sluchátkách. Například když mám telefon v kapce se zamknutými tlačítky a poslouchám rádio, tak se mi stane, že o to tlačítko zavadím a telefon začne vyzvánět, pak musím přístroj vytáhnout odemknout a ukončit hovor.
Foldyna (9)|27.1.2009 11:42
Mi upozornění funguje normálně, ale zase m i nejde nastavit opakované upozornění, resp. nastavení není aktivní.
Zdenek Malinsky (9781)|27.1.2009 12:58
Zkuste na to Don't Forget od Hujera.
Foldyna (9)|27.1.2009 13:14
co to je a kde to stahnu?
Zdenek Malinsky (9781)|27.1.2009 15:38
Google vyhledava i dnes - http://magazin.softimage.cz/dontforget-nove-verze-pro-pocketpc-i-smartphone/
bagio (338)|27.1.2009 21:01
No to je divné ,že tlačítko neni aktivní a je nastaveno na 5min . nechápu proč ?!:sarcastic:
Foldyna (9)|28.1.2009 12:11
asi jsme si nerozumeli, tim ze neni volba aktivni jsem myslel nastaveni opakovani zvuku pri nove sms primo v diamondu.
bagio (338)|28.1.2009 16:07
Aha,tak to ju.Ale proč teda nemůžu nastavit to neaktivní tlačítko ??? Po 5 min se chová přístroj,jako když tam žádná sms není......
Foldyna (9)|29.1.2009 06:34
mam telefon v kozenem pouzdre, takze nevidim diodu. Hodilo by se mi opakovane upozorneni na prichozi sms. V menu to je, ale nejde to zapnout.