Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: nezdařené synchronizace

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Pomuze mi nekdo s nasledujicim problemem? Cas od casu se mi stane ze se mi vypise chyba synchronizace. Jako naprklad dnes.

Sync: chyba na pda hlaska:
    There has been change made on your server that requires you to re-synchonize all item on your device. All changes made since your las succesfull sync will be lost. Do you wish to continue?:
    Dam-li YES, presynchronizuje se to ale smaze mi to nastaveni oblibenych kontaktu v TouchFlo3D. Dam-li NO neprovede se synchronizace.

Dal jsem tedy yes odpojil zarizeni pracne si nastavil oblibene kontakty .. pripojim po par minutach k PC a to same znova.. delalo mi to kdysi i na HTC kaiser ..dela mi to i ted na HTC Touch HD. Vzdycky Win Visty (uz preinstalovane). Synchronizuju s MS Outlook 2007.

Vite nekdo co s tim? Aby se mi mazaly oblibene kontakty po kazde sync je opravdu k nas*ani. Zkousel jsem i zmenit partnertvi pripojeni aby se PC nastavil podle PDA ale nepomohlo to.. odpojit pripojit taky ne.. na win XP a non-HTC zarizeni se mi to pred tim nedelo...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Můžu potvrdit, že se mi děje to samé. Rozdíl je v tom, že používám Windoxs XP + HTC HD
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Synchronizace s PC
    Od roze_ce4you v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-03-2009, 20:19
  2. Synchronizace
    Od dhnitka v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-05-2008, 16:49
  3. synchronizace???
    Od spawn_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace