Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zamykání zasunutím stylusu

Atisbusty (102)|23.1.2009 16:19
Gyrátor znám, ale někde na tomto fóru jsem četl asi před měsícem nastavení od někoho, kdo udělal na to zamykání stylusem úpravu v registrech s tím, že nechce mít další zbytečný soft. A já Gyrátor na nic jiného nepoužíval než na zamykání. Teď jsem po flashi a nechci si PDA zas..rat. Ale to nastavení jsem tu marně hledal. Tedy pokud jej někdo znáte, či víte, kde se postup nachází...budu vám vděčný. Díky moc

[color=red]EDIT: upraven název vlákna. osch[/color]
donaR (5)|25.1.2009 12:24
Umí to např.: TouchLockPro version 2.2.1 with improved GSENSOR support

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=444215
Atisbusty (102)|25.1.2009 20:25
No ja jsem prave nekdy koncem roku videl prispevek, ktery popisoval to zamykani a odemykani stylusem pouze skrz upravu v registrech. Jinak softu na to je dost. Asi holt budu muset jeden z nich pouzit...
mattakh (49)|27.1.2009 15:18
kdyz uz zminujete ten touchlockpro .. cetl sem v popisu, ze diky nemu by si clovek nemel v kapse nechtic zmacknout dotykovou klavesnici na prijem hovoru pokud mu nekdo vola - coz se mi bohuzel uz parkrat stalo a nez zarizeni zavibrovalo nebo udelalo zvuk uz sem vesele s druhou stranou "mluvil" aniz bych o tom vedel .. tendle softik by mel dotykove klavesy pri zamknuti vypnout .. nicmene se mi to teda nedarilo a navic mi ten programek moje HDcko dost zasekaval a docela se i tloukl kdyz sem ho zkousel i spolu s winterface.
jaguarik_ce4you (98)|3.2.2009 22:34
Použil som Touch Lock Pro 2.2.3 ale zamykanie nefunguje. Tiež sa prikláňam k registrom, stačilo aby vytiahnutie stylusu zaplo HD, to aj funguje a zasunutie vyplo HD. Snáď to by pre šikovných nemal byť problém.Poteší návod. Ak by niekto vedel o úprave v registroch na otáčanie displeja prosím o info.Toto mi nefunguje:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\GDI\Rotation a zde nastavte pro položku HideOrientationUI hodnotu na 0. Původní hodnota je 1. Ďakujem