Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: HTC Touch HD - Hot Fix Hotfixu opravující posuvník pro příjem/odmítnutí hovoru ke stažení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

http://www.htc.com/europe/SupportDow...at=0&dl_id=474

Minulý týden vydalo HTC hotfix opravující problémy s posuvníkem určeným pro příjem / odmítnutí hovoru. Bohužel oprava jednoho problému přinesla problém jiný, který trápil především uživatele využívající 3G videohovory. Podle XDA developers je na webu HTC již opravená verze, která opravuje původní problém a další problém nepůsobí. Snad...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Můžu potvrdit. Oprava opravy skutečně opravuje nemožnost po instalaci tohoto hotfixu uskutečňovat videohovory.

Nováček
    Registrace
    May 2008

A můžu se prosím Vás zeptat jaký je problém s přijímací lištou u hovorů? Mám taky Touch HD, ale zatím jsem problém nezpozoroval. Velice rád se přiučím

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Jsem z toho blázen. Čekal jsem až se objeví opravená verze a koukal se na CZ i Europe stránky HTC, ale když se tam proklikávám,tak tam tyto 2 nové hotfixy nejsou. Ten Pavlův odkaz samozřejmě funguje,ale nevím jak bych se na něj dostal neznat přímou adresu odkazu. Budto je zase kvůli nějaké chybě stáhly,nebo nevím.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Jsou jak na evropskych tak i cz strankach,chyba je u Tebe

http://www.htc.com/cz/supportdownloa...9&act=sd&cat=0

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Díky za nasměrování,že to tam opravdu je.
    Takže odpověd je ,že blbý jsem já i oni , protože jsem myslel,že pokud mám v okénku volby zaškrtnuté VŠE ,tak se mi objeví vše. Pravda je taková,že musí být v okénku volba opravné balíčky.

Nováček
    Registrace
    May 2008

To mi fakt nikdo neporadí proč si opravujete tu lištu? Copak s ní je?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

to underbeat: popis té opravy najdeš na odkazu výše na českých stránkách HTC

Podobná témata

1. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 28-11-2010, 10:36
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-04-2010, 19:12
  3. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-04-2009, 11:26