Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Prosim o radu na Rom

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Dobry den,
    potreboval bych poradit jakou ROM dat do HTC Touch Pro,koupil jsem ho jelikoz kazdy mluvil jen o tom ze HTC je spolehlive a plne funkcni.
    U Samsungu jsem se toho bal,mel jsem radu MDA ale fungovalo to dobre tak na WM5 posledni Mio701A pak jsem sehnal 702 a to uz bylo WM6 a posilal jsem jen na reklamace :-(Takze me vsichni jen HTC.Nakonec ho mam a je to jako Mio702.
    Nerad koupim vec co ma WM a pak s tim neco delam ale nemuzu kazdych 6 mesicu kuovat novy tel aby fungoval.
    Prosim teda o pomoc jestli nekdo vite o nejake spolehlive ROM. ops: :sarcastic:

Potrebuji vyuzivat:
    Exchange
    Windows Live Mail,Messenger
    A pripojeni k internetu
    iGo 2008

To je vse co bych pozadoval :-)
    3D jsem vyhodil aby se to nesekalo tak po 2 hodinach noveho HTC,Instalace tam take zadne jine nemam.
    A porad to na neco ceka,vyzvaneni-zvoni jak kdy,prijem hovoru 3 vteriny a jeste mnoho veci ktere nejsou tak dulezite.
    Dekuji za pripadne rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

lantis
    proven
    romeos

O těchdle třech romkách se tady pořád diskutuje ve vlákně pro ROMky. zpravidla jedou všechny. a všechny by měly splňovat tvé požadavky. pročti si trochu vlákno o romkách, nebo na xda abys věděl neduhy jednotlivých romek. the choice is yours

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Diky to ja jsem cetl,spis jsem myslel ze by nekdo neco mel a mohl by o tom rici je to 100% Jinak to je k nicemu to predelavat :-(

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

100pro nebude nikdy žádná romka .) stále se zkoušejí nové ovladače atd. a s tím vznikají nové a nové problémy. připojení k netu a igo v lantisu, který používám fungují, ostatní dvě věci nepoužívám a nezkoušel sem. ono já taky sem kdysi tady do diskuze položil stejnou otázku. a taky sem dostal v odpovědi tyto tři rom, první sem zkoušel provena, tam sem měl problémy tak sem flashnul romeos. kde sem měl po pár dnech používání taky problémy. tak sem flashnul lantise a ten jede už dlouho a bez chyb. zanedlouho bude nový lantis (zřejmě final verze) tak ho flashnu, nynější rc2 je hodně chválená! flashnutí a nastavení jakékoli romky ti nezabere víc než hodinku. opravdu jediná rada co je: vyzkoušej všechny a vyber která ti sedne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Tak jo dekuji za informace,snad to zvladnu mam jen strach s tim novym kdyz pak budu reklamovat jak tam dostat to origo :-(
    Sice jsem cetl jak se to da flachnout a pak vratit ale po prve je to vzdy nejhorsi :-)Podivam se na to co jsi psal.

Podobná témata

1. Prosím o radu!!! :)
    Od Bonik1989 v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-12-2011, 22:06
  2. Prosim o radu
    Od overgrounder v sekci Ostatní využití GPS
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 23-01-2009, 08:30
  3. Prosím o radu
    Od Pege1012_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-06-2008, 11:34
  4. Prosím o radu s FS
    Od MMMMM_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-09-2006, 17:26
  5. Prosím o radu!
    Od Domin_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-02-2006, 00:39