Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: iPAQ 614C - samovolné vytáčení hovorů

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Dobrý den,

mám v celku kuriózní problém, setkal jste se někdo stím že by Vám telefon začal sám od sebe vytáčet hovor? Já mám normálně telefon daný do nabíječky nebo i volně na stole a někdy se stane že kdž třebas potřebuju napsat sms nebo na něm něco dělat tak ho zapnu a ukáže se mi telefonek že byl zmeškán hovor to samo o sobě je v pořádku, ale když těm lidem zavolám tak mi sdělá že jsem jim třebas před chvilkou volal a že tam nikdo nebyl slyšet, přitom jsem třebas dělal v tu dobu úplně něco jiného. Docela todle nechápu a jestli jste se stím někdy někdo setkal prosil bych o radu. Mám v PDA nainstalován a zakoupen antivirus AIRSCANNER ANTIVIRUS. Prosím o jakékoliv rady děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To se bude těžko dohledávat, jaká aplikace to mohla způsobit.
    Doporučuji flashnout poslední=nejnovější dostupnou ROM a následně čistou instalaci. Nebo před tím třeba počkat, zda se ten problém bude ještě opakovat. Takovýhle problém asi půde těžko nasimulovat a tedy i těžce dohledávat viník.
    Moje doporučení:
    1. Nechat být a čekat, zda se bude problém opakovat
    2. Udělat zálohu - HR - obnovu
    3. Udělat HR a pak čistou instalaci. Samozřejmě PIM syncnout a ostatní data zazálohovbat/vyexportovat manuálně. Ještě před instalací softů 3. strany možno vyzkoušet na čistém zařízení, zda se problém bude objevovat. Pak postupně instalovat a zkoušet.
    4. Flashnout nejnovější ROM. POkud mořno oficiální, nikoli z xda-dev nebo odjinud, protože pokud toto nepomůže a závada bude přetrvávat, zbývá asi poslední možnost reklamace.
    Ovšem dle mého názoru to způsobuje nějaká aplikace 3.strany, kterou jsi si do PDA nainstaloval.

PS: Jsou to tvoje peníze, ale antivirus na pda jsou vyhozené peníze. :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

1. Zatím se mi problém neopakoval, tak uvidím čím to mohlo bejt.
    2. HR reset nepomohl.
    3. Antivir jsem nekupoval, ale dostal jsem IPAQ Choice body a dostal jsem je i od kámoše co kupovali pro firmu PDA 614C tak jsem si udělal na ipaqchoice menší nákup softu .-)

Podobná témata

1. Samovolné vytáčení hovorů
    Od McDan v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 08-10-2010, 19:49
  2. Hry pro ipaq 614c
    Od drsnake_ce4you v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-01-2010, 18:52
  3. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-12-2008, 21:08