Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: HTC Touch HD - změna lokalizace ENG na CZ

dvz dvz je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Je možné nějak změnit lokalizaci HTC Touch HD z ENG na CZ? Jde mi o to, že si chci koupit nový HTC Touch HD a v obchodech prodávají tu ENG lokalizaci levněji než tu CZ.

Např.:
    ENG lokalizace za 13857 Kč
    CZ lokalizace za 14240 Kč

Dalším důvodem je, že tu ENG lokalizaci mají obchody většinou na skladě a CZ lokalizaci mají objednanou, ale dodavatelé nějak nedodávají. Ptal jsem se na to v několika internetových obchodech a s dodávkami CZ lokalizací je nyní nějaký problém. Koruna v současné době také klesá a očekává se proto zdražení dovozových přístrojů. Proto mě zajímá, jestli si můžu bez obav koupit ENG lokalizaci a později ji v případě potřeby nějak přeměnit na plnou CZ lokalizaci (jako kdybych si koupil přímo CZ lokalizaci). Záruku neřeším.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Dobry den. Tato otazka se zde jiz resila opakovane, odpoved na Vasi otazku najdete zde. Vyssi cena za zarizeni s lokalizaci je celkem logicka, lokalizace neco stoji. Toto tema zamykam, vice pripadne reste v odkazane diskuzi.

Podobná témata

1. změna lokalizace Navigon 70 plus
    Od Kokso_ce4you v sekci Navigon
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-03-2012, 20:16
  2. HTC Polaris (P3650, Touch Cruise) - čeština, CZ lokalizace
    Od vlastamecar v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 09-03-2012, 08:11
  3. zmena pozadia na HD v Touch flov
    Od stano77 v sekci Touch HD
    Reakcí: 5