Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Pocket Loox N560 - Win Vista 64bit synchronizace kalendáře

Kabr
    Guest

Ahoj,
    asi 3 roky mám looxe n560.
    Vždy jsem ho synchronizoval jen ve Windows XP.
    Již před časem jsem si pořídil s novým počítačem windows Vista (ULTIMATE 64bit).
    Dnes jsem instaloval poslední verzi aplikace "Centrum zařízení windows mobile". To doplnilo nějaké ovladače do systému a správně našlo mé PDA.
    Ale bohužel v něm nemohu nastavit synchronizaci kalendáře...
    Pokud vyberu "Změnit nastavení synchronizace obsahu" tak vidim v seznamu tyto položky:
    Kontakty, Kalendář, Elektronická pošta, Úkoly, Poznámky, Mobilní oblíbené položky a Soubory.
    Bohužel mohu měnit (zaškrtnout nebo odškrtnout) jen poslední dvě hodnoty! A tedy kontakty, kalendář, email, úkoly a poštu nemohu zaškrtnout

Docela dost mi to vadí, když MS na svých stránkách tvrdí, že pro zažízení synchronizace ve vistách funguje už se zažízeními Windows Mobile 2003 a novější (2003 second, 5.0, 6...)

Prosím máte s tím někdo také tento problém? Případně podařilo se to někomu vyřešit?
    V PDA je pořád ActiveSync. Je potřeba něco dohrát do PDA? a jak... když si to tam ten win device center nenahral sam...

Díky za každou radu

Karel
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Pokud si tak vybavuji (a to při mých pokusech a následných reinstalech systému docela dobře), způsobuje to synchronizace PDA se 2 PC naráz. První PC synchronizuje komplet, druhé jen část. Sice to z příspěvku nevyplývá, ale myslím, že to bude ono - tedy odstranit v PDA - nastavení AS - předchozí "počítač se systémem Windows" (tedy původní PC) a nechat jen jeden. Ev. odstranit v nastavení AS obě PC a nově spárovat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Sprite backup vs Vista 64bit
    Od Splinter v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-12-2008, 16:40
  2. Synchronizace LOOX N560 a WINDOWS VISTA
    Od Vlastislav Šťastný v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-05-2008, 21:55
  3. vymazání kontaktů a kalendáře WM6-Vista
    Od Josef57 v sekci + Komunikace & Synchronizace