Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nefunkcni připomínání v událostí v XDA II

mmambo (118)|2.7.2004 09:41
Nevíte někdo prosím proč mi občas (celkem často) nefunguje připomínání událostí v Pocket Outlooku? Jinými slovy to nepípne.

Díky za pomoc
reditel_ce4you (206)|2.7.2004 11:54
[QUOTE="mmambo"]Nevíte někdo prosím proč mi občas (celkem často) nefunguje připomínání událostí v Pocket Outlooku? Jinými slovy to nepípne.

Díky za pomoc[/QUOTE]

A mas nainstalovany SPB pocket plus?
PavelR. (2184)|3.7.2004 07:11
[QUOTE="mmambo"]Nevíte někdo prosím proč mi občas (celkem často) nefunguje připomínání událostí v Pocket Outlooku? Jinými slovy to nepípne.

Díky za pomoc[/QUOTE]

... je to jeden ze stále nevyřešených bugů WM2003 (viz zde).

PavelR.
mmambo (118)|8.7.2004 09:05
SPB pocket plus instalován nemám (přečetl jsem si to až dnes, nebyl jsem dostupný). Pomohl by či nikoli?

Když jsem měl kdysi ExtROM 1.03 tak to fungovalo bez problémů, od 1.60 je to v čudu. Na tu anglickou diskuzi mrknu hned jak prijedu.

Dík.
reditel_ce4you (206)|8.7.2004 17:36
[QUOTE="mmambo"]SPB pocket plus instalován nemám (přečetl jsem si to až dnes, nebyl jsem dostupný). Pomohl by či nikoli?

Když jsem měl kdysi ExtROM 1.03 tak to fungovalo bez problémů, od 1.60 je to v čudu. Na tu anglickou diskuzi mrknu hned jak prijedu.

Dík.[/QUOTE]

Nepomohl by. Me se ale stalo, ze pri zapnutem repeating alarms v jiz zminovanem SPB pocket plusu, prestalo fungovat upozorneni. Stacilo ho jen vypnout a vse zase behalo tak jak ma...