Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Vyzvánění co přečte jméno ze seznamu kontaktů

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Existuje nějaký soft na MDA, který zazvoní, přečte jméno ze seznamu kontaktů a pokračuje ve zvonění. Většinu času používám BT ouško, a potřeboval bych vědět kdo mi volá, aniž bych musel MDA vytáhnout z pouzdra, a rovnou přijmout hovor. Některé telefony to umí, myslím, že Nokie ale nejsem si jistý.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Ted nevim ktera Nokie a minimalne jedna z nich to umi. Taky by se mi to hodilo.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Vím jak se cítíte a rozhodl jsem se vám odhalit podstatu bezdrátovosti. Ale pozor - lidé se na vás budou dívat jako na blázny, vaše drahá polovička vám bude nadávat že si s tím svým krámem už skutečně i povídáte

http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/downloads/microsoft/voice-command-features.mspx

Tahle app jednak umí vyslovit bez nějakého přednahrávání jméno volajícího, jednak umí dle nastavení např i číst předměty mailů, říkat vám aktuální stav baterie, datum či čas... a hlavně budete moci hlasem vytáčet lidi z kontaktů, zapínat aplikace, přepínat profily, zjištovat zmeškané hovory, volat zpět na zmeškané hovory, znovu vytáčet ta samá čísla... no uff je toho hodně, raději se mrkněte na výše uvedený odkaz

Jen upozorním, program nemá lokalizaci a vyslovuje s anglickým přízvukem - což je občas trochu komické, ale i tak stále nápomocné. Doufám, že pomůže. Musím říct, že tenhle program mě osobně velkou měrou zvýšil pohodlí při použití pda s handsfree a "už bych ho nedal"

PS: Ale nezapomeňte, že jsem Vás v prvním odstavci varoval

S pozdravem R.

EDIT: Kalendář, já zapoměl na kalendář! ...aktuální schůzky, plánované schuzky, kdy, kde... atd

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Tak aplikace je to uchazejici, ale ma to jedinou chybu. Me to proste neumi misto zvoneni precist jmeno volajiciho. Pouzivam to na HTC Touch + BT Motorola H500. Zmacknu ousko, vyslovim jmeno volaneho, a facha, ale kdyz mi nekdo vola, tak to normalne zvoni vyzvaneci melodie. Nevim, treba se to da nekde nastavit, ale ja na to neprisel. Jinak diky za nasmerovani.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

V nastavení programu (Start - Nastavení - Osobní - Voice Commande: Notification, vybrat... a ted mám okno, je to tuším radio button číslo 3 - notifikations through device or bt headset...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

zdravim, no mam diamonda a nejde mi to..neviem ci je to mojou vadou alebo si to nerozumie s drahokamom

uz to ide, mal som nejaku blbu veržn stiahol som inu a mluvi to

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Kterou verzi tedy na diamonda? Díky

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Haloo, je niekde trial na vyskúšanie? Dosť drahé na labórovanie. Ďakujem.

Podobná témata

1. Dva a vice seznamu kontaktu
    Od MiniMe_ce4you v sekci HTC & klony
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-10-2009, 19:34
  2. Jméno v Bluetooth
    Od Maverick66 v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 12-09-2009, 11:58
  3. Profily & vyzvaneni & skupiny kontaktu
    Od gomi_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC