Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WAD2 Themes for HD (Wisbar Advanced Desktop)

radospol (175)|6.1.2009 20:17
Hladam sposob ako si upravit hadecko a zacinam mat v tych moznostiach trochu(dost) chaos. Zaujala ma tato vecicka:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=462785&highlight=Theme

Ma s tym niekto z vas skusenost? Da sa medzi hentym a touch flo prepinat? Aj ta instalacia je pre mna spanielska dedina.
Antony_ce4you (29)|6.1.2009 20:56
Taky sem na to koukal a sem na tom asi jako ty, tak bych byl taky vděčný za každou radu :)
milos797 (259)|6.1.2009 21:59
No tak moje skúsenosti s WAD sú eŠte z Čias, keď som mal FS N560. Ide o to, že tento program upravuje výzor štandadrdného WM. Dá sa teda povedať, že WA by vám, keby ste na tom veľmi pomakali umožnilo dať aj do starších zariadení skin podobný TouchFlo. Z môjho pohľadu je to ale vec, ktorú by som nepoužil. Podľa mňa je TF veľmi fajn funkčný a vyzerá dobre. Všetko máte v podstate po ruke... A to sú asi hlavné dôvody, prečo si ľudia WAD dávajú.
Aby som odpovedal na otázku či sa to dá prepínať - ja si myslím že to nejakým spôsobom pôjde, v nastaveniach si vypneš TouchFlo a zapneš si WAD.
A čo sa týka tých tém, tak tie si môžeš robiť sám. Skrátka si stiahneš ikonky, pozadia,... a sám si to urobíš na obraz svoj. Prípadne si môžeš stiahnúť už hotové témy. Rozpisovať to tu ale asi nikto nebude, o to sa hodne hovorí. Skús len hľadať.
Môj názor ale je, že je to zbytočnosť ktorá ti zaberie pamäť. Ja som to dokonca používal len chvíľku na N560, potom mi trochu vadilo že všetko stále bolo treba upravovať...
UserN1 (172)|7.1.2009 17:10
Souhlas s milosem...myslim,ze to vystihl pekne...Ale kdyz uz se to tu trochu resi zeptam se...nasel uz nekdo funkcni cab (nebo aspon neco) na zprovozneni vlastni tapety pro vsechny TF3D zalozky?
radospol (175)|7.1.2009 17:35
Dikes za odpoved. asi sa vykaslem na to. Este som skusal yrgo ale skoda,ze este ma kopec chyb,hlavne skrolovanie.

Ten cab som niekde videl na xda a skoda,ze som ho nastiahol,tiez by sa teraz hodil.
UserN1 (172)|7.1.2009 20:10
Jj tam jsem koukal, zkousel jsem snad 3zpusoby, ale zatim zadny nefungoval korektne na HDcku...proto jsem se ptal jestli jsem neco neprehledl, xda jsem ted chvili neprohlizel...