Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lokalizacia HTC HD - Czech Slovak Polish Hungarian Romanian English

princo10 (14)|6.1.2009 10:25
Odkazy smazany

Pred instalaciou si najprv precitaj textovy subor "info",ktory je sucastou stiahnuteho suboru.
htcjirka (1875)|6.1.2009 10:35
O leganosti tohoto by se dalo dost pochybovat...
princo10 (14)|6.1.2009 10:40
[quote=htcjirka]O leganosti tohoto by se dalo dost pochybovat...[/quote]

Ja nie mam to nainstalovane a je to od SunnySoft InterWrite v.9.5 Pro,original na HTC Touch HD.
htcjirka (1875)|6.1.2009 10:47
Sunnysoft nebo HTC urcite nedalo souhlas k verejnemu sireni tohoto software.
princo10 (14)|6.1.2009 10:56
[quote=htcjirka]Sunnysoft nebo HTC urcite nedalo souhlas k verejnemu sireni tohoto software.[/quote]

Vdaka za uznanie.Clovek sa snazi pomoct ako sa len da a ty vies iba kritizovat.
Ja som to nasiel na [code]http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=HTC_Blackstone_Ship_exe[/code] fore tak posuvam dalej pre kazdeho kto ma zaujem.Ak nemas zaujem tak nechaj tak.
Lutri_ce4you (143)|6.1.2009 11:00
To jsi hodný, že jsi se s námi podělil, ale kdyby jsi pořádně prošel toto forum, tak by jsi již tuto češtinu našel. Už se to tu dávno řešilo :) a s tím samozřejmě i legálnost! ;)
Pavel Koza (4761)|6.1.2009 11:02
Co na tom nechapete? V prodeji jsou dve verze Touch HD, anglicke a ceske. Ceske je o nekolik set korun drazsi a jediny rozdil je tento soubor, na ktery jste dal odkaz. Ze ho mate nas svem zarizeni s tim nema co delat.

Jste hodny, ze se snazite pomoci, ale v tomto pripade to bohuzel neni uplne koser.
Pavel Koza (4761)|7.1.2009 10:29
Požádal jsem Sunnysoft o oficiální vyjádření a zde je.

[quote]Tuto konkrétní lokalizaci InterWrite Pro 9.5 pro HTC Touch HD vyvinul Sunnysoft na zakázku HTC. Jelikož se jedná o exkluzivní vývoj, Sunnysoft tento software dále nikde neposkytuje ani neprodává. Lokalizace je určena výhradně pro společnost HTC, která ji svým zákazníkům poskytuje jako přidanou hodnotu, jež je pochopitelně zohledněna v ceně zařízení. Různými způsoby "vyextrahované" lokalizační součásti samozřejmě není možné šířit - jedná se o distribuci autorských děl bez souhlasu autora/vlastníka práv. Problém je nejlépe viditelný na rozdílu koncové ceny běžné lokalizace InterWrite Pro 9.5 na eShopu Sunnysoft, kde činí 1790 Kč + DPH, a výhodné novoroční „ceny“ pokoutně šířených lokalizačních souborů.[/quote]

V dané situaci pokládám situaci za zcela jasnou a všechny odkazy na soubor s lokalizací budeme mazat. Legální majitelé si mohou před počátkem experimentování soubor s lokalizací či celou ROMku zazálohovat, majitelé zařízení Touch HD ENG si mohou zakoupit univerzální lokalizaci. Žádný "nárok" na licenci lokalizace nemají.
mijou (109)|13.1.2009 19:41
Ked sa to tu takto riesi, je naozaj mozne si tu lokalizaciu zalohovat?
A ci je mozne pri instalacii len malu lokalizaciu (Klavesnicu)?
Diik
malcor_ce4you (47)|14.1.2009 07:29
Přesměrovalo mě to sem z jiného vlákna kde se řeší počeštění HDčka. Položím otázku jinak. Když si koupím CZ verzi, můžu z ní nějak češtinu odebrat? A případně zas přidat zpět? Předpokládám, že čeština funguje jen z tou dodanou ROM. V momentě kdy si tam flashnu nějakou jinou tak ji asi nepočeštím. Jde mi o to když si tam pak šupnu tu původní aby to bylo komplet. Taky bych byl rád, kdyby se někdo kdo může porovnat vyjádřil k tomu údajnému zpomalení češtinou. Díky za odpovědi
princo10 (14)|14.1.2009 09:40
Ja som mal tu lokalizaciu od SunnySoftu InterWrite Pro(SK,CZ,RO,PL,HU) na rom v.1.14.401.3 WWE a dost to spomalovalo
HD-ko a ani som nemal vsetko dobre prelozene.
Tak som to odinstaloval.
Lutri_ce4you (143)|14.1.2009 10:29
Malkor: K tvému dotazu; pokud si koupíš CZ HTC HD, tak si češtinu z něj můžeš zálohovat / vytáhnout dva .cab / a schovat na později ;), popřípadě při úvodní instalaci CZ nenechat nahrát a máš v něm EN. Pak můžeš přes jiný cab nahrát jen CZ pro klávasnici. Jo a jestli to spomaluje? :D V žádném případě!!! To co tu nademnou píše "kolega", tak to je naprostej blábol. Zřejmě si tam nahrál špatnou CZ a nebo .... nevím, nechápu! :?
Tak snad jsem to zodpověděl správně a vše :)
hafush (136)|14.1.2009 14:33
Jirka H píše: [quote]Jde celou ROMku zazálohovat.[/quote]
Malcor píše : [quote]Jde mi o to když si tam pak šupnu tu původní ROM aby to bylo komplet.[/quote]
Jak všichni víme,tak IW je již součástí ROM. A proto upřesním dotaz. Jakým způsobem lze udělat kompletní zálohu ROM i s již obsaženým IW ?
Vím,že řešení je stáhnout si mojí ROM z XDA a pak nainstalovat vyextrahované CABy s IW, ale jelikož jsem si zakoupil HD v CZ verzi s IW,tak chci po experimentech s ROMkami posléze nahrát zpět tu mojí,legálně zakoupenou kompletní ROM s IW ?
georgesandall_ce4you (13)|21.1.2009 21:58
Já mám HD s ang. rom. Teď jej používám s nainstalovánými IW caby cz, které je možno kdykoliv odinstalovat. Můj subjektivní pocit je, že po restartu, či spuštění je systém malinko línější než se to usadí a proběhnete nabídky. Po té je systém stejně svižný jako původní i využití paměti je na stejné úrovni. Vzhledem k odistalovatelnosti snad není problém, aby si to každý kdo má zájem vyzkoušel, nenechte se odradit prvotní leností nabídek. Jsem spokojen a dokonce jsme si dovolil i nahrát schémátko z xda a systém stále svižný.
palacinka (242)|21.1.2009 23:04
můj osobní názor, čeština IW nainstalovaná na Touch HD tento stroj nijak nebrzdí, diskuzí o pomalosti různých zařízení s IW zde již bylo a je mnoho, vše je jen subjektivní pocit kdy někdo někdy vyhodil do světa fámu, spousta lidí se toho chytilo a těmto lidem se najednou zničehonic zdál systém s IW pomalejší, spousta rozumných lidí naštěstí nakonec dospělo k názoru že IW systém nebrzdí
zařízení s IW i bez IW jsem vystřídal již mnoho a pomalost systému byla vždy způsobena jen celkovým softwarovým balastem nainstalovaným v zařízení, ne IW
:?
htcjirka (1875)|22.1.2009 20:07
Bohuzel IW brzdi system porad,ne tak vyrazneji jako drivejsi verze.Subjektivni pocit ani fama to neni.
Zdenek Malinsky (9781)|22.1.2009 22:54
Prostě je to vlastnost a nedá se s tím nic dělat. Jedině udělat si vlastní českou ROM.