Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak otočit tabulku Exel o 90 st.

bub_ce4you (10)|1.1.2009 16:38
Ahoj. Hodilo by se mi otáčet Exel a Word mobile na šířku. Nepřišel jsem na to jak. Poradíte mě někdo?
Chvátal (11)|1.1.2009 18:38
Na svém HTC HD mám nainstalovaný program Gyrator 2 a ten naprosto spolehlivě otáčí tabulku Exel na ležato. Doporučuji:yes:
bub_ce4you (10)|1.1.2009 19:43
Díky za typ. Pokouším se Gyrator nainstalovat a nějak mě to nejde. nevím jak na to. Anglicky neumím.
htcjirka (1875)|1.1.2009 19:46
Pokud by ti do oka nepadlo automaticke otaceni,nebo samotny program Gyrator2 muzes pouzit i manualni otaceni.Napriklad vynikajici spravce wktask(je i v cestine) ma v sobe i mimo jine utilitku na otaceni displeje.Staci pak dlouze podrzet v miste krizku stylus a vybrat akci otocit displej.Lze i vybrat stranu na jakou se ma otacet.Moznosti je spousta.
Chvátal (11)|1.1.2009 23:23
Zkus tento odkaz snad ti to pomůže, je to v češtině:)
bub_ce4you (10)|1.1.2009 23:33
Já jsem si stáhl ten Gyrator2, ale nevím jak ho nainstalovat. Programy které jsem doteď instaloval měli příponu exe. Tady je jenom setup xml.a já nevím co s ním.:oops:
UserN1 (172)|2.1.2009 15:16
to co si stahnul je instalacni soubor pro Win.Mobile tj.uz ho nerozbalujes v PC. Tak jak ho mas ho nahraj treba na kartu, a odtud ji v telefonu spust...instalace tak bezproblemu probehne...
shrnuti...Exe soubory jsou pro instalaci z PC, cab soubory jsou pro instalaci z telefonu...
tohle je asi tvuj prvni telefon s Win.Mobile...doporucuji si predcist nejake zakladni informace na internetu,tohle patri mezi skutecne zaklady...
Jinak jeste jedna rada...zde najdes i postup nastaveni Gyratoru v cestine...
bub_ce4you (10)|2.1.2009 16:05
to UserN1: Díky moc, to jsem potřeboval vědět.Jo je to moje první zařízení a všechno bych chtěl udělat hned.
radospol (175)|2.1.2009 16:16
Ma tak napadlo,nedalo by sa niekde v registroch povolit otacanie excelu?
tom028 (64)|3.1.2009 12:22
Na tvem miste bych se Gyratoru nebal. Na ovladani to je hodne trivialni aplikace, ale funkcne je velmi dobre. [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Dle mych zkusenosti doporucuji pro vsechny aplikace zakazat otaceni pomoci gyratoru a pak si volit jen ty, uy kterych to potrebujes /*Excel, word, Zpravy atd.*/