Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: agile messenger na IPAQ 4150

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Zdravim vsechny v tomto foru. Jsem zde poprve a hned jdu s dotazem ( vim ze to neni moc slusne hned napoprve ). Zkousel jsem si na 4150 nainstalovat program agile messeneger, protoze jsem chtel mit jak ICQ tak MSN pod jednim klientem. Po instalaci jsem zaregistroval oba programky a pripojil se. Byl jsem nadseny, jak vse krasne beha az do chvile, kdy jsem z programu vyskocil a po case opet zapnul. Pri dalsim spusteni program zahlasil "Connecting" a tak to uz zustalo. Jiz se neprihlasil. Povedlo se to opet az po mekkem restartu, ale zase jen jednou. Mate s tim nekdo zkusenost?? Nechce se mi kvuli kazdemu spusteni tohoto jinak docela dobreho programku, restartovat system.
    P.S. Problem nevyresil ani hard reset a kompletni reinstalace. Pripojuji se pres GPRS.

Diky za kazdou radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Crusader
    Zdravim vsechny v tomto foru. Jsem zde poprve a hned jdu s dotazem ( vim ze to neni moc slusne hned napoprve ). Zkousel jsem si na 4150 nainstalovat program agile messeneger, protoze jsem chtel mit jak ICQ tak MSN pod jednim klientem. Po instalaci jsem zaregistroval oba programky a pripojil se. Byl jsem nadseny, jak vse krasne beha az do chvile, kdy jsem z programu vyskocil a po case opet zapnul. Pri dalsim spusteni program zahlasil "Connecting" a tak to uz zustalo. Jiz se neprihlasil. Povedlo se to opet az po mekkem restartu, ale zase jen jednou. Mate s tim nekdo zkusenost?? Nechce se mi kvuli kazdemu spusteni tohoto jinak docela dobreho programku, restartovat system.
    P.S. Problem nevyresil ani hard reset a kompletni reinstalace. Pripojuji se pres GPRS.

Diky za kazdou radu.
    Ahoj, ten problém co říkáš může být skoro ve všem od nastavení připojení po nastavení agile messengeru. Jinak a co mi přijde závažnější, agile messenger neodesílá tak 30 procent odchozích zpráv - prostě nedojdou. Osobně si myslím, že je tam špatně naprogramovanej timeout a že si to neumí poradit se zprávou která se takto timeoutuje. Někdy na konci měsíce má vyjít agile messenger 3.0 tak sem zvědav.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Díky Takže asi bude lepší počkat na tuto nejnovější verzi, než se trápit s tou starou

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

No, pokud budete mit chut, napiste mi problemy i v dalsi verzi, osobne znam programatora casti tedle aplikace :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

tak za
    1. aby ty zpravy dochazeli tak jak maji a prichazeli snad jestel lip :-)
    2. zjisteni infa o uzivateli
    3. podrobnejsi pridavani uzivatelu
    4. ted si nejsu uplne jisty jestli je to pripad i Agile, ale stava se me, ze pokud nemam onoho cloveka certifikovaneho tak se me nezobrazi v seznamu.

Snad je to pochopitelne.
    Pokud prekona problem viz c.1 tak je to doost dobrej klient

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nevíte někdo, jak to pokračuje s novou verzí?? Ještě nedávno měli na webu "comming July 2004", ale ve prvním týdnu v srpnu to změnili na "comming soon" (což je samozřejmě méně zavazující)

Podobná témata

1. ICQ a Agile messenger
    Od Chrobu v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 12-11-2006, 16:24
  2. Agile messenger
    Od Scythe_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 147
    Poslední příspěvek: 03-06-2006, 23:20
  3. Problém s Agile messenger
    Od Petr Schinzel v sekci Zbývající PPC