Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Ochranne folie na HTC Diamond

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Pekne vanoce!

Po pul roce pouzivani diamondu se me pod displayem na navigacnich tlacitkach z jednoho ruzku zacina odlupovat jakasi folie. Jde me o to, zda jsou ty tlacitka prekryta ochrannou folii a ja ji jeste nesundal, nebo se zacina odlupovat vlastni pristroj(proste vrchni cast s obrazky home, back, atd.. Mam chut to ztrhnout, ale nerad bych si diamond znicil.

Diky!
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Zkuste to nafotit a prilozit k prispevku, takhle tezko soudit, co se tam odlupuje. Pokud vim, na Diamondu byla soucasti baleni i ochranna folie, ale musela se nalepit (a to byste si asi pamatoval).

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Jde o to ze sem tam nic nelepil, zajima me, jestli tam ze zakladu nejaka ochrana folie na tech tlacitkach byla nebo ne. Ted to zrovna nafotit nemuzu, dystak pozdeji:/

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Na Touch Pro se resil problem s loupajici se vrstvou z tlacitek a nekomu i z displeje pokud nepouzival folii.Zrejme i zde to bude obdobny problem.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Mě se to ta fólie na tlačítku taky loupe :-(. A je to součást tlačítka, není to jen něco, co si po koupi sloupneš. Teď jsem posílal Diamonda na reklamaci, budou měnit základní desku, tak jsem to připsal k závadám. Doufám, že mi ty tlačítka taky vymění.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

JJ tohle se občas stává, nejvíce lidem kteří nepoužívají chránící folie na dotykáč. Vzhledem k tomu že mi pár takhle poznamenaných kousků již prošlo pod rukou tak vím že jeden nejmenovaný servis z Tábora uznává i toto, když jsem tohle naposledy reklamoval bylo to řešeno dokonce výměnou zařízení a jiná závada na Diamondu nebyla, akorát že ten odloupnutej růžek byl tak 1 cm velký

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Hmmm u mě to samý na tlalčítku "home" se mi začíná odlupovat růžek...nejdřív jsem taky myslel, že je to nějaká folie na kterou jsem zapomněl a ještě sem tomu trochu pomoh sakra....a já blbec ho měl před 14-ti dny na reklamaci a neuvedl jsem to tam
    No tak někdy příště snad..

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

pokud jste to posílal do Tábora tak jim zavolejte, jsou vstřícní. jinak právě na tlačítku home se to dělá nejčastěji prostě zavolejte a uvidíte

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

...ako si dopadol s olupovanim tlacitok? , mne to tiez zacina po pol roku pouzivania ......btw. ochrannu foliu na dispeji mam

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?f=61&t=9900

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Posílal jsem Diamonda na servis a měl jsem stejnou závadu. Bez problému byla opravena.

Podobná témata

1. Ochranné fólie na dotykové displeje
    Od jimmyjames_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 22-12-2007, 03:10
  2. Odstranění ochranné fólie z displeje
    Od cibule_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 08-09-2007, 20:24
  3. Kvalitni ochranne folie na displej
    Od Petr Nowak v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-12-2005, 00:58
  4. Ochranne folie
    Od atsip_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-07-2005, 16:18
  5. ochranné fólie - potrebujeme ich?
    Od skyvlado v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-01-2004, 17:07