Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 29

Téma: Profily - v noci pouze vyzvánění

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Prostudoval jsem všechny možné programy (SPB, SBSH....) na profily pro WM a potřebuji praktické zkušenosti od uživatelů. Potřebuji na noc vypnout (změnou profilu, nebo pokud možno jedním tapnutím) telefon tak, aby VYPNUL všechny systémové zvuky (sms, maily) !KROMĚ BUDÍKU! a nechal zapnuté zvonění pro případ, že by mi volali z bezpečností agentury že se mi někdo pokouší dostat do obchodu. Doporučte prosím z praktických zkušeností program, který by toto uměl.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

To všechno umí SPB Phone Suite, ale jestli svede vypnout vyzvánění pro všechny a jen jedno číslo nechat zvonit to netuším
    Já to používám, ve 23:00 se mi vše vypne, ráno se zase zapne.
    S tím vyzváněním be ještě mohl něco udělat Profiles for Windows Mobile.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

PhoneAlarm - to je to, oč ti běží....

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Stačí mi zapnuté zvonění komplet, ne jen na jedno číslo.

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

No tak v tom případě "PhoneAlarm"

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

Phone alarm, nebo jeste mrkni na photo contacts pro , nejnovejsi verze. Podporuje to i TF3D

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Tak jsem se dostal k postupnému zkoušení aplikací a bohužel:
    SBSH Phone weaver - nemumí v profilu zakázat data. Pokud se nastaví na data vypnout, tak je sice vypne, ale automatická kontrola mailu je opět aktivuje. Jedinné co je super je že se dá namapovat profile launcher na tlačítko.
    SPB Phone suite - nefunguje korektně s TF3D. Abych ho mohl používat, musel bych přestat používat TF3D, nebo jen kvůli tomu řešit second today v TF3D.
    Photo contacst - neumí v profilech pracovat s daty
    Phone alarm - ještě jsem nezkoušel, nenapadá mě jak to používat abych nemusel zbytečně řešit second today v TF3D - případně mi někdo poraďte zda to jde nakonfigurovat, aby ti bylo s TF3D použitelné a nemusel jsem každou změnu korkolomě potvrzovat přes x rozkloikávacích menu.

Nějaké další nápady?

Obyvatel SMob Avatar uživatele urys
    Registrace
    Sep 2006

Jen na okraj, nemusíš použít SecondToday, ale originální plně hodnotné Today, které Ti zpřístupní MatSogo Manila Control - osobně jsem na toto fórum dával odkaz.

Zajímavé je, jak si se dostal od vypnutí "systémových zvuků" (mail, sms) a ponechání zapnutého zvonění příchozích hovorů až k vypnutí použití datových připojení. To, co jsi v původním příspěvku požadoval by v pohodě obstaral SBSH PhoneWeaver (možná i PhoneAlarm - dlouho jsem ho nepoužíval) a to opravdu skoro 1 kliknutím:
    Matsogo Manila Control s FTouchFlo - jedním prstem přepneš na klasické Today, pak vybereš profil Noc - nebo ještě lépe (nebudeš muset nikde klikat), nastavíš ten profil tak, že se Ti třeba aktivuje v 10 hodin večer a máš vystaráno.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Dostal jsem se k tomu jednoduše:
    potřebuji jen aby v noci telefon zazvonil a aby mi fungoval budík. Každých 15 minut mi ale PDA stahuje maily. Mohu tedy:
    a/ buď na noc zakázat systémový zvuk mailu a data ať normálně fungují dál a maily se normálně stahují
    b/ zakázat stahování mailů, tím pádem v mi noci maily stahovat nebudu - tedy zakázat pdačku datové připojení.

V podstatě se jedná jen o zakázání zvuku mailů. Nic víc.

Samozřejmě to mohu dělat ručně, ale jde mi o to, aby to bylo co nejjednoduší a pokud možno i automatické - prostě v 23:00 se vypne zvukové upozornění mailů.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Znovu odpovídám - PhoneAlarm - mám s ním ty nejlepší zkušenosti - přijedu domů - přepne profil podle buňky GSM a zapne mi wifinu, odjedu z domu autem, přepne mi v autě na profil AUTO - vypne wifinu, zapne BT a HF Parrot. Přijedu do práce - přepne profil práce - zapne GPRS - a v noci mi ztiší zvuky na 10% mimo budíku - atd, atd...
    P.S. používám TodayII - opět bez problémů - je potřeba jenom Rafaela trochu vychytat. Největší problémy mi dělalo samovolné mačkání tlačítek hlasitosti v koženém pouzdru při příjmu hovoru v autě přes HF. Vždy jsem si stáhnul hlasitost zvonění a nikdo mi půl dne "nevolal"...To jsem nakonec vyřešil prográmkama PocketShield a AE Button +. Je to trochu laborování, ale po měsíci mi Rafael běhá k mé naprosté spokojenosti.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Možná, že když napíše ještě deset lidí, že PA je to co hledá, tak ho konečně přesvědčíme.
    Vážně kvůli tomu nebylo nutné zkoušet dalších 20 programů

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Já si myslím, že každý tím musí projít. Zeptá se na něco, pak stejně vyzkouší všechno možný a někdy se vrátí zpět a někdy objeví něco, co mu vyhovuje více - vždyť i klasik Jára Cimrman se někdy stával objevitelem slepých uliček...

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Ale pánové, vím, že PA je nejlepší, ale přišlo mi zbytečně težkopádné si kvůli tak triviální věci pořizovat tak složitý a program. Nepotřebuji kupovat celý pivovar pokud si chci dát sklenici piva. Navíc je nutné kvůli němu řešit i second Today. Bohužel asi jiné řešení není. Každopádně všem díky za tipy!

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

PA "plně podporuje" Touch-Flo. Co to znamená nevím, zřejmě nějaká integrace...

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Vyzkousej tohle. http://www.pocketzenphone.net
    Mam odzkouseno na WM6 a je to super.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Profily vyzvánění - "klasické"
    Od graver v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 1