Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 42 z 42

Téma: ASUS P552 + P552W - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od Vrzák Michal
    Já jsem se koukal na ten program a měl by umět zálohovat celou romku atd. je tam na to přímo nějaká nová funkce. Možná to bude i s nastavením.
    Tak to jsem zvedav, jak to dopadne - ROM obsahuje system, ne? V tom pripade by po obnove ROM doslo k prepsani na puvodni verzi FW...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No teoreticky by to takhle mělo být, ale v manualu co jsem se díval tak píšou, že obnovení dat po upgradu ROM. Tak že, kdyby ten program vrátil starou ROM, tak by byl asi na nic. Nevim no.
    Tady přidávám manual
    Kód:
    http://www.spbsoftwarehouse.com/uploads/user_manuals/spb_backup_user_manual.pdf

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Zajimave, takze 3 rezimy restore:
    1) Normal - zrejme obnovi vse (pravdepodobne vcetne obsahu ROM)
    2) ROM upgrade - obnovi vse, krome ROM
    3) Device upgrade (cili upgrade HW) - podle manualu doporucena obnova pouze nejnutnejsich souboru

musim se podivat na handango, kolik za to chteji...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Já si právě myslím, že by to mohlo chodit a ještě to má výhodu, že si uděláš zálohu a tu zálohu obnovíš není potřeba mít nainstalovaný program.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

panove, jsem na poli WM novy... po porizeni asusu p552w jsem naznal, ze glide a vubec cele predinstalovane GUI stoji za zlamanou gresli a nainstaloval jsem kompletni balik on spb... chci se jen zeptat, zda je mozne se originalniho gui uplne zbavit ( a jak toho docilit), takze asus by nehopsal mezi glidem a spb... (v podstate z spb skace na nektere aplikace z orig. gui, cemuz chci zamezit)... dekuji predem za kazdou radu

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Ja jsem sice neinstaloval SPB, ale odstranil jsem z Today ten plugin ASUS Today, a s tim se da zit. Spis bych potreboval nejak premapovat ta tlacitka na Anytime Launcher a OK, protoze Anytime Launcher i OK jsou na dve veci.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Podařilo se někomu nastavit vlastní téma tak, aby se měnilo denní a noční téma? Koukal jsem, že témata od ASUSu mají vždy jednu verzi pro den a jednu pro noc, takže jsou tam vždycky dva soubory - například ASUS Nice Day.tsk a ASUS Nice Day_night.tsk. Když jsem zkusil vzít libovolné téma stažené z webu a (mám například jedno se zeměkoulí a jedno s Měsícem - ideální jako denní/noční), pojmenoval jsem je MyTheme.tsk a MyTheme_night.tsk, a zkusil jsem ve Správci motivů vytvořit nový motiv, neměl jsem aktivní volbu Noční motiv. Tato volba je bohužel aktivní jenom u ASUSích témat. Nevíte někdo, jak na to?
    Já totiž ani nevím, jestli je tohle nějaká obecná možnost ve všech Windows Mobile 6.1, nebo jestli to denní/noční je jenom nějaká vychytávka, kterou tam přidal ASUS. Nebo jestli to denní a noční téma nemusí mít nějaký speciální atribut.
    Díky za každou radu

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Dnes jsem zjistil takový zajímavý problém - PDA za sklem automobilu, ač slabě ofukováno větráním na sklo, přestalo po zahřátí na určitou teplotu dobíjet (CL nabíječka byla funkční). Po ochlazení dobíjení obnoveno. Procesor je v režimu "automatic", nikoli "turbo" - za zvýšení teploty PDA může podle mého pouze intenzivní sluneční světlo.
    Setkali jste se s tím někdo? Pokud ano, jak jste to řešili? Napadá mě pouze instalace jiného držáku (například Brodit - ten ovšem nedělá držák přímo na P552w) rovnou na výstup větrání na palubní desce, případně někam jinam, kde by PDA nebylo vystaveno slunečním paprskům.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dobrý den, stal jsem se (ne)stastným majitelem asusu P552w, ale dosud se mi nepodařilo vypnout statickou navigaci, zkoušel jsem alpsirf, sirftech ale bohuzel nic, nejak se mi nepodarilo nastavit správný com port a frekvenci. v nastaveni je com2 a 4800 ale at se snazím vypnou jak se snazím nic. beeline stále nepřepočítává a nepřepočítává. na geocaching tím pádem nepoužitelné. prosím pomožte zoufalému uživateli.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Tak jsem vyřešil problém s přehříváním PDA za sklem - zakoupil jsem tento držák SH držák pro pevnou montáž, a kupodivu jde na něj nacvaknout ten plast z originálního držáku dodávaného v balení ASUS P552w Car Kit, takže netřeba kupovat nějaký nevzhledný univerzální držák. Dnes odpoledne sem dám ještě fotku, nějak jsem ji včera v tom nadšení, že se dílo podařilo, zapomněl udělat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Tak tady jsou slibované obrázky:

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Nenašel by se někdo s funkčním ASUSem P552w, aby byl z Prahy? Potřeboval bych vyzkoušet, jestli mám problém s baterií, nebo jestli je to v něčem jiném. Když totiž lehce přitlačím na zadní kryt (nebo při odjmutém krytu na baterii) zhruba v oblasti levého dolního rohu displeje, cihla se vypne. Potřeboval bych zkusit na chvilku prohodit baterii - pokud to bude cihla dělat i s jinou baterií, hodím to sunnysoftům na hlavu...
    Nejhorší je, že se cihla občas takhle vypne sama - stačí, když ji mám u pasu (já pitomec si koupil pouzdro od Krusselu, abych ji neomlátil) a sedl si s ní do auta - kyčlí přitlačím na zadní kryt, a je to...

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1823
    Poslední příspěvek: 04-10-2013, 10:05
  2. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 22:28
  3. Reakcí: 120
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 15:23
  4. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 16:55
  5. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 12:10