Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P565 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...

Losos_ce4you (1147)|28.5.2009 21:01
Stojí to za prd , mnohem lepší je lite verze ze stávajících ROMek - 6.1 , ta je vynikající ...
richard2 (150)|29.5.2009 15:26
Zkoušel jsem ji tam dostat, ale nějak se mi to nedaří. Nakopíroval jsem ten ABI na kartu, podržel navipad UP a zároveň reset, ale stalo se jen to, že došlo k hard resetu, ROM zůstala původní.
Můžeš mi prosím poradit?
Díky


EDIT: Tak už to jede. Namísto navipad up je správně navipad down
luban_ce4you (64)|30.7.2009 08:42
Par postrehu s timto pristrojeckem ve srovnani s HTC Kaiserem:

+ lepsi Wifi (tam kde mel Kaiser uz problemy tak Asus jeste fungoval)
+ u GPS lze vypnout statickou navigaci programem SirfTech ( u Kaisera ani nahodou, coz je dano cipem Qualcom)
+ nainstaloval jsem uz spoustu programu a zatim jsem nepotreboval SR a HR uz vubec ne
+ Odezva pri prichozim hovoru je rozhodne rychlejsi nez na Kaiserovi

- Horsi zvuk (nevim jestli je to zavada nebo vlastnost, ale zvuk hlavne pri telefonovani je horsi nez na Kaiserovi)
- Nefungovala mi posledni verze Opery ( VGA ) ale jedna ze starsich verzi mi chodi
- Fotak je spis detska hracka, kvalita hrozna (to bylo u Kaisera ale take)

Jo a prekvapilo me, ze byl pribalen nahradni stylus, takze bud jsem mel stesti ze ho tam dali omylem, anebo uz ho tam od jiste doby davaji, to fakt nevim, ale nikde v shopech i recenzich psany jako prislusenstvi neni.

Jeste bych mel dotaz: chtel bych si koupit jine pouzdro, podobne, jako ma napriklad prave Kaiser, ale zatim jsem nenasel takove, ktere by bylo primo pro tohoto Asuse urcene.
nasel jsem tohle: pouzdro Brando, ale to se mi nelibi.

r.n.a.t.h.a.l.k.a (1)|5.8.2009 13:35
Připojím se k diskuzi mám měsíc P565 cz
v originální ROMce je pár výše vypsaných chybek ale funkci a rychlost GPS si nemůžu vynachválit.

Můj dotaz směřuje k neof ROM co tu nekdo uvádí:

GM5_V6.12.0S.WWE00.00_M4.6.5.P7_V2.10.0 MYS00_20090123_3050.00.exe
zdroj:

ftp://ftp.asus.com.tw/pub/ASUS/Mobile_Phone/P565/

jaké jsou tam změny?

díky

rn.

da se nekde najit originalni czROM ci ulozit soucasnou? tak jako tomu bylo/je u jinych PDA?


chosedc (3)|21.1.2010 19:44
Ahoj všem,
chtěl jsem se optat,co nového u P565 a jestli se nechystá ROM kde budou W6.5.
Díky za info
ResHacker (20)|8.2.2010 20:11
Tak jsem se také stal majitelem tohoto skvělého PDA, provozuju na něm navigaci IGO 8.3.2, mám tam Pitkovu ROM a je fakt, že všecko běhá krásně, akorát v té navigaci, když dám 3D pohled tak se to tak jakoby seká, obraz se skokově mění třeba i jen jednou možná dvakrát za sekundu ale ne rychleji...je to tak normální? Jinak program odpovídá rychle, RAM je sposta volno a vše jak má být...jen tohle že jde takto sekaně mě trošku vadí, ale nic hrozného....Jinak kdyby někdo měl nějaké postřehy a nápady co na tomto PDA udělat (a možná jsem neudělal), sem s nimi :) Díky! :)
antos_ce4you (13)|20.6.2010 17:55
Muzes sem hodit link na tu tvoji anglickou rom? i s nejakym navodem a pipisem kdyz tak. dik;)