Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: ASUS p552w - problém s ASUS Go

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Koupil jsem si ASUSe p552w s navigačním SW, ten jsem bez problémů nainstaloval a jde spustit, ale nenajde nic ze složky Contens, která je na kartě a je plná map, 3D zobrazení měst, POI apod. Netuší prosímvás někdo co s tím?

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Ja mam taky Asus Go ale na karte nemam zadny soubor contens:
    mam tam dve slozky:
    1.) 2557 - autorun.exe
    - autorun.nng

2.) ASUS GO - gpslog
    - LANG
    - Maps
    - POI
    - Scheme
    - Voice
    - pak nejake .dll soubory, obrazky, data zip arichiv, a sys.txt

Instalace navigace nabehla hned po prvnim zasunuti SD karty do slotu automaticky, zvolil jsem ano instalovat a pak jenom z menu programy jsem spustil Asus Go
    a vse fungovalo tak jak ma. Skus se obratit na web stranky tvurce navigacniho systemu, mozna tam bude nejaka podpora nebo neco kolem toho.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

No já mám taky tu instalační a pak Navi, ve které je mj. Contens a v něm jsou pak jednotlivě Maps, POI, 3D..... Napsal jsem přímo na Asus, prodávají to s tím, třeba si poradí. Asi jsem problém našel, licenci mi tvrdí, že je na Saudskou arábii a Spojené arabské emiráty. Přitom mapy jsou správně evropské. On je k tomu ještě Content manager, který mi má umožňovat přidávat a odebírat mapy, trasy, objekty... a ten sice načte obsah z PDA, ale zase tvrdí, že na tom originál DVD nic není. Ale to by taky mohlo souhlasit s tou licencní. Klesl jsem tak hluboko, že jsem prošel návosd a tam píšou, že na co není aktivní licence, to není vidět. Zkušel jsem i vyrobit složku Maps přímo v té Navi na kartě, ale nepomohlo.

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

to: Al1401
    Jestli ten navi SW se jmenuje ASUS GO, tak se musíš podívat do souboru SYS.TXT na sekci
    [folders]
    content="/MassStorage/content"

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

To jsem kontroloval, to je v pořádku, ale už mi odpověděli z techsupportu ASUS a problém je v licenci, jsou tam sice mapy evropy, ale licence pro saudskou arabii a SAE. Měl to napravit dovozce do čr (Agora) a nějak jim to asi uniklo, už to řeší prodejce s Agorou. Jsem zvědavej, jak dlouho to bude trvat.

Registrace
    Apr 2008

Po dohodě s Al1401 měním tuto diskuzi z "Technické téma" na "Obecné téma".
    Nebudu však zamykat, z důvodu jak to vlastně dopadne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Ta slozka by se mela jmenovat content a ne contents - alespon takhle to mam ja, a vsechno maka v pohode. iGo je instalovano na zarizeni a zbytek je ve slozce iGo8 na karte.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Tak dnes se mi konečně ozvala Agora, poslal jsem jim s/n a licenční číslo toho iGo a prý provedou rework. Tak dál čekám.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Tak to šlo rychle. Právě mi z Agory poslali nový soubor s licencí a všechno funguje. Ani jsem nikam nemusel

Registrace
    Apr 2008

Takže ... Gratulace !!! )

Podobná témata

1. problém s vnitřní pamětí u asus p552w
    Od Vrzák Michal v sekci P5xx
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 30-11-2009, 19:14
  2. Volba? ASUS P552w, E-TEN M800?.. Vyhral ASUS P750 !!:)
    Od kevin19_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 19-03-2009, 16:34
  3. ASUS P552w - Jak na témata?
    Od SdKfz.171 v sekci P5xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-01-2009, 15:15