Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: CHAT, alias blá-blá-blá.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Mno, myslím, že z téhle debaty bude mít "někdo" velikánskou radost ...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Škoda těch Švédů, já jim to přál. A pak, s Nizozemci máme dost smůlu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Mno, k oživení této části diskuze mne vedla dnešní absolutně nechutná hádka dvou docela častých účastníků na zdejším fóru. Docela úspěšně sem propasovali dva (nyní skoro tři) zcela zbytečné příspěvky. Možná by skutečně bylo dobré spustit nějakou formu chatu, na které si oba mohou vjet do vlasů a neotravovat ostatní v "odborné" části fóra. Jeden je z hlediska své orientace zřetelně pohoršen uveřejněním lehtivějších témat (potom ale tvrdí, že to tak není), pošle SZ se žádostí na vytvoření témat pro jeho orientaci a druhý na SZ odpoví formou urážek ve fóru. A už to jede, zveřejňují se obsahy SZ (to je ale skoro jako porušení listovního tajemnství, ne?), předkládají se různé důkazy, kdo co napsal, žádá se prošetření........ no pánové, s tím běžte do kelu, že se nestydíte, klesli jste oba na úroveň příspěvků na iDnes, a to už je něco! Jen podotýkám, že případnou reakci na tento příspěvek si od žádného ze zainteresovaných pánů nepřeji, respektujte to prosím.
    Vracím se k úvodu tohoto příspěvku. Celkem ve třech diskuzích byla asi před měsícem probírána otázka možnosti či nemožnosti chatu, byly nastíněny určité problémy technického i programového charakteru, proběhla i anketa (dá se říci 70% ano, nebo občas ano, 30 % ne). Mám proto dotaz, jak situaci s odstupem času posuzujete, zda by skutečně nebylo dobré něco takového spustit, nejen pro tu možnost případného poštěkání se, ale např. i pro nějaké to poplkání s ipfem při jeho pobytu na chatě, jak tu někde psal...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Ja poskytnul jen sve prispevky (co jsem poslal ja) tudiz to jako poruseni listovniho tajemstvi nevidim. Chat by pro to co rikas potreboval schopnost posilani soukromych prispevku. Co se me tyce, raci budu uz mlcet a jen cist a neco zabecim jen kdyz bude otazka o ActiveSync a ROMkach a podobnych pitomostech. To je vsechno co k tomu chci rict a reknu a jdu si uzit zaslouzeneho a bohuzel zbytecnymi nervy zkraceneho odpocinku...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Jarouš
    Jen podotýkám, že případnou reakci na tento příspěvek si od žádného ze zainteresovaných pánů nepřeji, respektujte to prosím.
    No teda Wuffi, raději bez komentáře.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Jeste poznamka k chatu - asi 14 dni jsem behal ten kanal na IRC a zrovna moc lidi tam neprislo, tak o to asi az takovy zajem neni, nebo to lidi neumeji nastavit.

No teda Jarousi, radeji bez komentare...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Proč bychom kohokoliv omezovali v jeho rozletu. Doporučuji Vládci doplnit "oblíbené" o "ignorované", pak založit diskusi na bázi seriózního bulváru a zbytek prostě .
    Dobrý, ne?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od ipf
    Proč bychom kohokoliv omezovali v jeho rozletu. Doporučuji Vládci doplnit "oblíbené" o "ignorované", pak založit diskusi na bázi seriózního bulváru a zbytek prostě .
    Dobrý, ne?
    Přeci jen bychom se měli držet asi zaměření tohoto webu a dělat z toho tady Hrom mi nepřijde zrovna rozumný

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Stereo Bluetooth sluchátka s majkrofonem - Fun Beat BT 295 alias Motorola S9
    Od Bohumil Stejskal_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2010, 21:17
  2. 2sim alias rozlišení operátorů nebo čísel
    Od vlhana v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-03-2008, 20:04
  3. HTC P3450 alias Elf - první info a fotky
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-05-2007, 05:48
  4. Reakcí: 132