Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - obnovení počeštění přístroje

megawir_ce4you (8)|28.11.2008 12:50
Dobrý den, jako naprostý nováček na poli Win mobilních zařízení mám zřejmě velmi triviální dotaz.
Každopádně na jeho řešení jsem zatím nepřišel a rád bych si dal poradit.
Na téma češtiny jsem tu našel dostatek diskusí, nicméně jsem si nevšiml, že by někdo vyvedl co já.

Zařízení jsem si pořídil u operátora Vodafone a směle se pustil do základních nastavení.
První chybu jsem ovšem udělal již na začátku, kdy mi byla nabídnuta volba výběra jazyků.
Ponechal jsem angličtinu (holt jsem se chtěl někomu s telefonem pochlubit a ukázat jej v akci,chyba..) a vše si pěkně nastavil.

Zjistil sjem ale, že bych přecejen češtinu v nabídkách měl.
Nemohu ji ovšem v telefonu nikde najít.
Napadlo mě, zda nebude schovaná někde jako instalační soubor, ale nedaří se mi nic najít.

Můžete prosím odpustit nováčkovi jeho "šikovnost" a poradit mi, jak mohu v telefonu jazyk změnit?
Lze nabídku někde znovu aktivovat nebo se objeví pouze při první spuštění (je tedy třeba hard reset) ???
Díky moc předem za pomoc a odpověď.
Miloš Strouhal (3997)|28.11.2008 13:45
Doporučuji Hard Reset. O jake zarizeni se jedna?
megawir_ce4you (8)|28.11.2008 14:07
Já jsem zapomněl zmínit, že to je samozřejmě HTC Touch Pro ;-)
Hard reset mi nešel udělat :) dokonce jsem udělal i trojkombinaci dvě ruce a stylus mezi zuby :)
Ale vždy se mi zadařil pouze soft reset. Stiskl jsem a držel tlačítko pro snížení hlasitosti plus potvrzovací tlačítko na přední straně přístroje.
Zároveň stylusem stiskl reset, ale nic se nestalo (resp. se provedl soft), takže teda nevím.
Stavím se po práci v prodejně a zkusím to s nimi...
Pavlus_ce4you (125)|28.11.2008 14:40
Jdi do nastavení: Setting - system - clear storage, bude to chtít zadat heslo 1234 a pak to udělá hardreset.
megawir_ce4you (8)|28.11.2008 14:44
Díky moc, funguje to tak :)
Super, paráda, díky ;-)