Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: odlozeni PDA

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Tak se hlasim zpatky do civilizace...
    teda prijel jsem uz pred 14ti dny, ale asi si dokazete predstavit ze clovek kterej se vrati po 5ti tydnech nejak moc nestiha, a navic jsem po 4rech dnech zas na 9dni vypad

Takze jak to dopadlo: PDA jsem nasel tvrde zresetovany, po obnoveni ze zalohy a pokusu o synchronizaci se totalne zprasily vsechny (i historicky, nekolik let stary) zaznamy kalendare - vyskakaly na me stovky pripomenuti, nekolikrat jsem nahrazoval hlavni *.pst soubor v Outlooku tim zazalohovanym (moc dobre ze jsem si ho taky zazalohoval !!! ) a po nekolika hodinach potu a nervu jsem to dal dohromady.
    Akorat se mi asi totalne rozhodil email v PDA, ale jeste jsem nenasel odvahu to resit (asi se k tomu dostanu koncem zari, az me k tomu donuti zacatek skoly).

K tomu nemuzu zaboha nacist v PC SMS z S55, vzdycky to spadne, no proste parada...

- nechci demoralizovat, ale zlatejch 5 tejdnu co jsem PDA nepotreboval

PS - maly OffTopic: ... abych nezapomnel... musim se pochlubit... 3700 km s brasnama vpredu,vzadu za 36 dni... vic na www.adamek.cz
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od adamekma
    ... PDA jsem nasel tvrde zresetovany...
    Všichni, koho tohle postihlo už vloni (byla to tehdy běžná vlastnost), používají jednoduchou fintu. Nikdy nenechávají LOOXe 600 přes (ani jedinou) noc (a navíc ještě s PPC2002) bez krmení mimo napájecí kolíbku. Funguje to spolehlivě. Proč to tak je, je ve starých diskuzích k LOOXi na palmax.cz
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12