Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bluetooth handsfree - problémy, zkušenosti

Homer261 (98)|16.11.2008 19:24
Rafael se bez problémů spáruje s audiosystémem (Renault - Carminat), ale při volání není slyšet druhého účastníka, který naopak slyší mne. Současně se neztlumí audio druhému účastníkovi, v autě. Předchozí telefony fungovaly normálně.
Má někdo řešení?
Dr.Sney (9)|18.11.2008 12:21
Zdravim, mam taky trochu problemy s bluetooth handsfree. Vlastnim BT HF Sony Ericsson HBH-DS980 a Raphael se s tim bez problemu sparuje. Funguje prehravani stereo audio, a kdyz behem hudby vytocim cislo, tak se hudba pauzne a handsfree funguje jak ma. Bohuzel ale prichozi hovor se neprepne na handsfree, ale musim pouzit telefon jakoby tam HF nebylo. Po ukonceni hovoru se opet rozjede prehravani hudby do sluchatek. Mam orig. ROM od O2 a v nastaveni bluetooth je zaskrtle oboje (BT HF + BT stereo sluchatka). Prosim o jakoukoliv pomoc vedouci k vyreseni tohoto problemu. Diky.

EDIT: ASI jsem to vyresil - stahnul a nainstaloval jsem Jetware Bluetooth Handsfree Extensions - a dale hovory prijimam ne telefonem, ale tlacitkem na HF. Zatim to vypada ze by to mohlo fungovat.
Unite (159)|26.11.2008 07:28
mam problem s BT HF na Kaiserovi . HF se sparuje , ale neni ve sluchatku nic slyset a asi po 7s se to cele zasekne a je nutny reset. Zkousel jem vsechny mozne opravy i SW a HR , ale nechodi to. Nevite nekdo co s tim ?
Flash je HD III bez Manily a msvc