Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: HTC Touch Pro (Vario IV) - Nefunkční klávesy při vypnutém displeji

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Dobrý den,
    pořídil jsem si toto zařízení a jsem s ním vcelku spokojen. Bohužl teď jsme narazil na problém s přehrávámím hudebních souborů. Když si pustím nějakou píseň a je displej funkční vše jde jak má, ale když ho vypnu přestanou fungovat tlačítka vpravo a vlevo. Nejde přecházet na další/předešlé písně. Zkoušel jsem různé programy WMP, CorePlayer a PocketMusic a u všech to je stejné, proto se chci zeptat zda se to taky někomu stalo a jak se tento neduh dá odstanit.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Pri zhasnuti displeje zustane aktivni jen tlacitko power. Mam pocit ze na Kaiserovi to slo nastavit , u TP to nemohu najit.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Fungují mi všechna tlačítka až na tyto dvě i při vypnutém displeji (ůžu zesilovat/zeslabovat hlasitost pomocí mačkání tlačítek nahoru/doly i dát pauzu) a to vši při vypnutém dispeji, jen jefungují klávesy vpravo/vlevo

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Osobne pouzivam Conduits PocketPlayer, a ten ma volbu "Turn on screen after any button press". Funguje mi to tak, ze kdyz posloucham pisnicku, tak mi display po 10 sekundach zhasne. Jedno zmacknuti klavesy rozsviti display (pak uz zacnou klavesy v playeru fungovat), a druhe zmacknuti uz funguje normalne.

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 09-05-2010, 22:50
  2. Programy fungující i při vypnutém displeji
    Od Tomáš B._oldd v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 18:35
  3. Nefunkční hardware klávesy
    Od zimmi_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-07-2009, 10:30