Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: HTC Touch Pro (Vario IV) - trvalé vypnutí GPRS

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

prosim pomozte mi, jak trvale vypnout-zakazat pripojeni gprs na HTC TouchPro
    casto jej najdu pripojeny a to s nim nic nedelam ani jsem nespoustela zadnou aplikaci vyzadujici gprs, datove pripojeni mam pres nastaveni vypnute
    kde se to da trvale zakazat? nebo nejaky program co by mi to hlidal? co se mi muze na ten internet porad pripojovat? email to ma zakazane, taktez pocasi, nic vic tam neni
    dekuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Nainstaluj si program NoData, je free a je to přesně to, co potřebuješ.
    Připojené soubory Připojené soubory

Obyvatel SMob Avatar uživatele urys
    Registrace
    Sep 2006

samozřejmě lze i odebrat příslušné nastavení připojení, ale to znamená, že se pak nepřipojíš na GPRS ani když budeš chtít. Muselo by se to znovu nastavit.

Kód:
    Start -> Settings -> karta Connections -> Connections -> v horní části Manage existing connections -> karta General a zvolit Delete settings

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Diky za bleskovou odpoved, NoData uz je nainstalovano a vse krome mms zakazano, aspon tak zatim, nez prijdu na to co se mi tam pripojuje.
    Nezna nekdo nejakou utilitu, ktera by sledovala datove prenosy - kolik KB, jaky program, kdy.. atd.? diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Zkus se podívat na SPB GPRS Monitor - ale to už je dotaz, který se netýká prvotního problému, který je již vyřešen.

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 23-11-2008, 21:37
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-10-2008, 20:54
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-08-2008, 07:50
  4. Trvalé vypnutí podstvětlení HW tlačítek n5xx
    Od INC_64 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-06-2007, 08:21