Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 40

Téma: 45. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 15. listopadu 2008, SteakBar Levandule

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Máme tu začátek nového měsíce, takže jsem tu tradičně s pozvánkou pro všechny příznivce nejlepších mobilních zařízení na 45. pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 15. listopadu 2008 na tradičním místě a v tradiční dobu (viz odkaz níže). Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít.

Novým i náhodným návštěvníkům webu, méně pozorným, nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA a smartphone a peníze na zaplacení vlastní konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří s Pocket PC - Windows Mobile zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Více informací k místu a době konání tohoto (a také dalších pražských srazů v roce 2008) srazu najdete v této diskuzi.
    Informace o všech srazech ce4you najdete zde.

Pokud je něco najasné, zeptejte se v tomto vláknu nebo mi napište soukromou zprávu.

Blíží se Vánoce, tak přijďte omrknout možné dárky pro své blízké a hlavně pro sebe:!:
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00302058_sestava_dZLi.jpg 
Zobrazení: 34 
Velikost: 243.0 KB 
ID: 9363  

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Dorazime, Velvet potrebuje flashnout T-Mobajliho Diamonda, a kdyz jsem ji rikal, ze si myslim, ze bych to dokazal sam, tak se netvarila moc nadsene.
    Umite nekdo flashnout Diamonda na nejakou dobrou cikanku?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Hu, no to bych uměl, zaplánuji srazík do kalendáře a podám si žádost o opušťák

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Předem velectěné díky

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Pokud zdravi dovoli, budu rovnez pritomen a mel bych s sebou urcite mit nasledujici zarizeni na okouknuti (seznam budu aktualizovat):

Sony Ericsson XPERIA X1
    HTC Touch HD (bude zapůjčeno společností Sunnysoft)
    HTC Touch 3G (bude zapůjčeno společností Sunnysoft)
    HTC S740 (bude zapůjčeno společností Sunnysoft)
    Palm Treo Pro (bude zapůjčeno společností Sunnysoft)

HTC Touch Diamond
    HTC Touch Pro
    E-TEN Glofiish V900
    Samsung Omnia
    Epl Ajfoun

Krome toho i par novinek, ale to je jeste moc brzo slibovat, chtel bych prinest HDcko a toho noveho Palma, ale to je zatim v jednani a bude zalezet i na situaci.

Registrace
    Jun 2005

Tak to bude zajímavý... No když tam bude Xperia...tak to Krabička dorazí, i kdyby byl beznohej a měl si celou cestu hrát na Meresjeva
    Taky doufám, že jestli tam bude pan majitel, bude trochu vstřícněji naladěn :?

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

No tak na X1 jsem fakt zvedavej, ikdyz si momentalne myslim, ze bych Rafika za X1 nevymenil. Hlavne kvuli 5rade klavesnici, na kterou se velmi dobre zvyka, a lepsimu uzpusobeni pro ovladani bez stylusu, ktery moc nevytahuju.

Registrace
    Jun 2005

Doplňující dotaz - byl by někdo schopen a ochoten pokusit se dumpnout z mého TMO-Diamonda stávající ROMku? Kdybych ji měla v záloze pro případnou reklamaci, měla bych klidnější spaní )

EDIT: Tak nic, už je k mání nová ofiko ROMka, takže není třeba záloha

Registrace
    Mar 2004

ad klávesnice Ralf vs Ixpéryje
    To je velmi individuální, každému bude vyhovovat něco jiného. Dneska jsme to lehce zkoušeli a porovnávali s Pavlem - jemu lépe vyhovovovala na SE, mě na HTC.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Tak to mě mrzí, vždycky když je sraz, tak sloužim Chtěl jsem se podívat na Touch HD.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

ze bych se zase vyjimecne ukazal?

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od kchrz
    Tak to mě mrzí, vždycky když je sraz, tak sloužim Chtěl jsem se podívat na Touch HD.
    Proto jsou termíny srazu dány na rok dopředu, aby si turnusáci mohli přehodit šichtu.

Kde sloužíš?

Stěžoval si neurolog gynekologovi:
    "U nás je to na nervy, a jak je to u vás?"

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

Jaj, koukám že tenhle srazík bude stát zato :-D

Osobně dost zvažuji zda jít ho HD nebo do X1, u HD mě láká konečně větší ulopříčka, na kterou myslím že nemalý počet lidí čekalo, ale zas nevím zda bych se vypořadal s ansencí hw klavesky, a tohle vypadá jako zajímavá možnost si to pěkně vyzkoušet :-D

Jen musím odpoledne taktéž do práce : Čili, Pavle, v kolik zhruba dorazíš?

Registrace
    Mar 2004

Teď jsme se domlouvali - Pavel asi dorazí kolem 15 a bude tak do 18-19 h. (max.).

Možná přinese na ukázku nové HP.

Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Možná přinese na ukázku nové HP.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-11-2010, 16:33
  2. Reakcí: 49
    Poslední příspěvek: 22-11-2009, 11:15