Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia SGH i900 - Nespokojenost s obsahem balení

mistr63 (3)|31.10.2008 23:46
Ahojte. Pokud máte zálusk na Samsung i900 , raději se několikrát přeptejte prodejce ,co obsahuje balení.
Přišel Samsung ,ale v krabici nebylo téměř nic. Na můj dotaz,proč tomu tak je,změnili netové stránky . Po 2 dnes ,ejhle ,je tam to samé,na co jsem se nechal nachytat.

ESOMOBIL PRAHA -------- jak najdete RYCHLE PRYČ ....... [color=blue][/color]
Nesli (409)|1.11.2008 02:59
No, nevim co jsi tam cekal, jestli hodinky s vodotryskem tak to verim ze jsi tam nenasel...

Osobne vic nez zarizeni, baretii, sluchatka, nadijecku a manual bych necekal...

Mozna by pomohlo napsat co bylo inzerovano, co jsi obdrzel, pripadne nejaky nazor jejich reklamacniho oddeleni, ono totiz hanit a nadavat dovede kazdy...treba opravnene, treba nikoliv;)
aquastorm (35)|3.11.2008 13:45
No já jsem měl snad vše :-) nabíjeku , stylus , pam. kartu 1G, držak do auta , nabiječku do auta, dat. kabel , sluchatka s redukcema ,folii na display,CD to je asi vše . To stačí ne??:)
Pítr_ce4you (15)|20.12.2008 18:17
Ahoj, na PalmCZ jsem koupil Omnii, balení s Route a výbavou do auta. Podle deklarace prodejce na jejich stránce má být v balení:
- u paměťové karty uváděná redukce bez charakteristiky (redukce na 3,5 jack tam byla s kabelem), ví někdo, co to má být za redukci ?
- CD se softvarem a drivery (v balení bylo CD pro Route 66, Windows mobile, bonus CD). víte někdo, co to má být za CD ?
Díky za reakci a krásný vánoce :)