Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 34

Téma: ASUS P526 a ikona GPRS/EDGE

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Chci se zeptat, od pocatku se mi vzdy po zapnuti GSM casti objevila vedle sily signalu tez ikona bud GPRS ci EDGE podle dostupnosti, ale posledi dobou se mi stava, ze po zapnuti se tam ta ikona objevi, ale po nejake dobe zmizi a je tam misto ni ten preskrtly symbol datoveho spojeni. Je to normalni nebo chyba zarizeni?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak nikoho nic nenapada? Co jsem to tak pozoroval, tak ta ikona zmizi vzdy po priblizne hodine od zapnuti GSM.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Zdar mozna se nachazis mimo dosah prenosu dat, nebo mas nastaveny profil neco jako letadlo ktery ti v tom brani.....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Podle popisu bych hadal na chybu ve zobrazovani ikony na WM.
    V registrech pod klicem HKLM\Software\Microsoft\Shell\Taskbar zmente/vytvorte novou DWOR hodnotu nazvanou LegacyGprsNotification a nastavte ji na 1. Pote vypnete dlouhym stiskem tlacxitka On/Off zarizeni.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Vsem diky za nazory

Abych to upresnil - jeste jednou presne popsal. Nejde o to, ze mi ta ikona mizi v pripade akticniho datoveho spojeni. Pokud je spojeni (GPRS nebo EDGE) aktivni, tak se ikona spojeni zobrazuje. Dokonce, i kdyz pred aktivaci byla pryc, tak po aktivaci spojeni se zase objevi. Tz. nejde o to, ze bych byl mimo pokryti.

Je to tak, ze po zapnuti GSM casti se objevi vedle sily signalu tez ikona bud GPRS ci EDGE podle dostupnosti, ale po asi hodine od zapnuti zmizi a je tam misto ni ten preskrtly symbol datoveho spojeni. Tz. nejde o signalizaci aktivniho datoveho spojeni, ale o signalizace dostuposti. Jinak jde tu ikonu v cervenem ramecku na prilozenem obrazku.

Tu upravu registru jsem vyzkousel, ale musim pockat tu hodinu, zda iona zmizi nebo ne.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

A takto to vypoada po hodine na stejnem miste. Po vypnuti a zapnuti GSM se ikona zase objevi, pripadne pri aktivaci pripojeni se take zobrazi. Uprava registru nepomohla.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

A zkontroloval jste, ze tu upravu v registrech mate (ze se ulozila) a ze jste se nikde nepreklepl? Tohle jsem totiz na Kaiserovi take videl a AFAIK tento fix zabral.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od RStein
    A zkontroloval jste, ze tu upravu v registrech mate (ze se ulozila) a ze jste se nikde nepreklepl? Tohle jsem totiz na Kaiserovi take videl a AFAIK tento fix zabral.
    Je to tam a spravne.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jiz par dni tam ta ikona je stale. Zadme zmeny v PDA nebyly provadeny, proste jsem to jeden den zapnul a uz to nemizi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Mam ten isty problem na Asus P 535. Ta uprava v registroch je platna aj pre P 535???

Este jedna poznamka, samozrejme ze som stale v dosahu GSM - telefon funguje korektne. Ale pokial tam je ta ikona o strate GPRS signalu, nejde internet a vsetky ostatne datove sluzby..

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak to me inet normalne sel spustit, pripojil jsem se a jelo to, ikona se objevila, ale po hodine opet zmizela. Nemyslim, ze ta uprava registru u me s tim neco udelala, rotoze mi to normalne od koupe pristroje tu ikonu ukazovalo, pak zacala takto mizet, a nyni se opet ukazuje.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Asi jsem se radoval predcasne, po tom, co jsem tu psal, ze uz mi tam ikona drzi, zase po hodine zmizi. Uf, tak uz fakt nevim, co s tim je :

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Uff, tak to som zvedavy, ako to vyriesis...:? Predpokladam, ze mam ten isty problem... Skusil som spravit upgrade verzia radia zo stranok Asusu, udajne by to malo zlepsit stabilitu GPRS.. tak uvidim ci sa nieco zmeni...:?: :?:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

A jakou verzi radia jsi nahraval a kde presne jsi ji stahoval? Ja jsem hledal ale nenasel jsem nic.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

na oficiálnych stránkach ASUS: http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us
    ale pozor mam P535
    povodna verzia bola V4.5.0. nova je V 4.7.0.
    ...ale problem s GPRS to nevyriesilo...:? :no:

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Asus P526 a SMS
    Od Hunter_ce4you v sekci P5xx
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 27-02-2009, 16:59
  2. ASUS p526 - zkušenosti
    Od chucky_ce4you v sekci P5xx
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 27-02-2009, 16:54