Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: LG KS120 - problém - nefunguje ukazatel baterie

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Zdravím, mám fatální problém s indikací baterie... stále je seklá na 95% a KS20tka se po fyzickém vybití bez varování vypne... ( někdo to někde řešil reinstalací... ale to se mi moc nechce... PS: nepomohl ani dvojnásobný HARDreset

Edit: úpravou registrů jsem dospěl k závěru že mám vadnou knihovnu baterie battdrvr.dll proto prosím kohokolv kdo vlastní LG KS20 a byl by ochoten mi tuto knihovnu extrahovat a poslat...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

ahoj ja ti asi neporadim ale pridam sa k tvojmu problemu...moja baterka stale ukazuje 100%..takze ak niekto vie aako to vyriesit budem velmi rad...dakujem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Může jít také o battery.dll a nebo phcanoverbmp.dll (má na starosti ikonu ukazatele). Bohužel se obávám, že tuto knihovnu nelze jen tak nahradit, protože její zavedení a alokace probíhá ještě před spuštěním GUI pro uživatele. Vím, že jsem s tím měl problém na TyTN a pomohla jiná ROM, resp. pomohlo dekompilovat ROM a tento soubor vyměnit přímo ve zdroji. Zkus ale štěstí s náhradou ve /Windows, třeba to opravdu půjde.

Moje doporučení je nahrát jinou ROM, jestli to u tohoto přístroje lze... pokud ne, tak je to jednoznačně na reklamaci, protože toto už je funkční závada.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Díky za informaci... Stejně nemůžu tu knihovnu od niko sehnat... A nahrát si novou ROM doma sice jde někde jsem jí i našel... ovšem ztrácí se tím nárok na záruku - řešení servis a měsíc bez telefonu... :no:

Podobná témata

1. Jak na ukazatel baterie v TP2
    Od goos_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 08-10-2009, 06:04
  2. tytn> ukazatel baterie
    Od Re4DeR v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-07-2008, 11:59
  3. Ukazatel stavu baterie
    Od mobilik v sekci Zbývající zařízení E-TEN