Ach jo :sarcastic: :? Dokončování webu s účastníky velkého srazu nijak nesouvisí a tedy by ani nemuseli nic stíhat. O tom jsem ovšem nic nepsal, ty to snad někde vidíš :?:

Zorganizování velkého sraz není otázkou jednoho dne, ale min. 1 - 1, 5 měsíce = dohadování o termínu konání, propagace na webu, čekání, kolik lidí se přihlásí a zda vůbec bude mít smysl v daný termín něco pořádat....a to ještě pouze za předpokladu, že už je vybráno místo konání a dohodnuto s majitelem daného objektu. Jak jsem již psal, pro nás s Pavlem je prioritou rozběhnout novou verzi webu, takže na toto nezbývá čas. Ipf už se v tomto směru neangažuje, nikdo jiný není a sraz se sám nezorganizuje. A, opět jak už jsem zmínil, blíží se pomalu konec roku a to má většina lidí jiné starosti, než jezdit někam na víkendový sraz.

Na posledním velkém srazu nebyla kapacita zdaleka naplněna a rok před tím nás bylo jak do mariáše, takže asi tak. Ovšem iniciativě se meze nekladou - kdo má chuť, může sraz zorganizovat a uspořádat a někam nás pozvat. Já se o propagaci na webu postarám.