Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: E-TEN X600 - problém s připojením k wifi

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Ahoj všem,
    potřeboval bych poradit s novým X600. Nechce mi najít žádnou wifi přesto, že wifi router mám cca 50 cm od přístroje a moje Nokia N80 ji najde naprosto v pohodě a se stoprocentním signálem. Zkoušel jsem se dívat do nastavení, ale nic jsem nevyřešil, protože správně už při zapnutí wifi, by se měl hned zobrazit dostupný wifi signál, bez jakéhokoliv dalšího nastavování. Myslel jsem, že to bude chyba hardwaru, ale párkrát mi pda chytlo wifi signál od komerčního providera, který je tak slabý, že ho Nokií vůbec nechytím. Takže pokud s tím už má někdo zkušetnost, nebo napíše svůj názor, popřípadě radu, budu moc rád. Nový firmware prosím až jako poslední možnost.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Problem mozes mat, pokial pouziva Eten len kanaly 1-11, ako napr Asus A636 (bez N), potom kanaly 12, 13 nevidi... Pocet kanalov je zavisly od regionu, vo vsetkych krajinach pouzivaju kanaly 1 az 11, u nas este aj 12 a 13 a v Japonsku maju aj 14 povoleny...
    Skus pozriet do nastaveni na AP a pripadne daj kanal od 1 do 11..

Nezabudni sa pochvalit, ako si pochodil, tato masinka ma celkom zaujima, uvazujem o nej...

Tono
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Problém s WiFi připojením
    Od bebech v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 06-07-2009, 10:28
  2. Problém z připojením k NTB přes wifi.
    Od mattycz v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-02-2009, 13:51
  3. Problém s připojením WiFi
    Od SakyOneill v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 19-05-2008, 19:04
  4. Problem s připojením na wifi
    Od Ondra1591 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-09-2007, 19:41
  5. Problém s připojením přes Wifi