Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: novy OS na HP Jordanu 720

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Zdravim,

nevite nekdo nahodou, jak to je s novym W CE na Jordanu 720, jaky lze max. nainstalovat/je podporovan?

Dik, jurby
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od jurby
    Zdravim,

nevite nekdo nahodou, jak to je s novym W CE na Jordanu 720, jaky lze max. nainstalovat/je podporovan?

Dik, jurby
    ... u Jornady 720 se budeš muset spokojit s tím, co již máš v ROM - tj. žádný upgrade OS neexistuje; navíc toto PDA nemá flashROM :? ...

Verze OS je založena na WinCE 3.0 a je nazvaná Windows for HandheldPC 2000 ...

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

... ale neni to uplne pravda. Existuje na ni Linux, ktery se bootuje s CF karty.
    Sam s tim skusenost nemam, ale cetl jsem na to tema par prispevku na iternetu a vasnive diskuse, jako nejmensi Linux terminal na svete apod. :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Michal Jelínek
    ... ale neni to uplne pravda. Existuje na ni Linux, ktery se bootuje s CF karty.
    Sam s tim skusenost nemam, ale cetl jsem na to tema par prispevku na iternetu a vasnive diskuse, jako nejmensi Linux terminal na svete apod. :-)
    ... hezke ... i tak si myslim, ze jurby zustane u WinCE, na ktere se puvodne ptal )

PavelR.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

...a taky na ni urcite existuji emulatory 8-mi a 16-ti bitu, ale to asi skutecne neni to uplne prave

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... nejsem si jist, zda je dobře nebo špatně, že MS ukončil vývoj OS pro HPC zařízení. Nicméně i v tobě, kdy byla Jornada 720 aktuální PDA jsem se jí záměrně vyhýbal Přece jenom velikost mě trochu odrazovala a to i přesto, že dovoluje konfort vkládání znaků na klávesnici ...

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Nerad bych se poustel do tehle diskusi, ale jen reknu, ze pouzivam Jornadu 680ku ve spojeni se Smartphone a sem spokojen. Samozrejme, ze bych si to moh predstavit lepsi, ale z demagogie uz sem vyrost.

Co se tyce Linuxu na Jornade, do tehle Flamewar se nepustim vubec. Jen jsem chtel poupravit nespravny udaj, ktery se tu objevil ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Nerad bych se poustel do tehle diskusi, ale jen reknu, ze pouzivam Jornadu 680ku ve spojeni se Smartphone a sem spokojen.
    ... jasně, každému vyhovuje něco jiného - jeden z mých bývalých kolegů s MC nedá na svoji Jornadu 720 dopustit a bere ji sebou téměř všude.

Nebyl to pokus o vyvolání flamewar; z toho jsem také vyrostl

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Ch yo sice to sem nepatri ale uz me to hoooodne udivuje kolik lidi ten nazev komoli (asi 90% co znam) - lidi je to "J O R N A D A"!!!
    Tedy ne "JORDANA" ci podobne variace a zkomoleniny

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Wuffi
    Ch yo sice to sem nepatri ale uz me to hoooodne udivuje kolik lidi ten nazev komoli (asi 90% co znam) - lidi je to "J O R N A D A"!!!
    Tedy ne "JORDANA" ci podobne variace a zkomoleniny
    ... také mám podobnou zkušenost a navíc ze začátku, když přišly první Jornady na svět jsem s tím měl také problémy

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od PavelR.
    Zdravim,

Dik, jurby
    ... u Jornady 720 se budeš muset spokojit s tím, co již máš v ROM - tj. žádný upgrade OS neexistuje; navíc toto PDA nemá flashROM :? ...

Verze OS je založena na WinCE 3.0 a je nazvaná Windows for HandheldPC 2000 ...

PavelR.
    T2: Diky moc za info, premyslim, ze ji koupim a potrebuju par info je to docela skoda, ze se neda upgrade

TALL: Vsem pritomnym se omlouvam, prepsal jsem se, ano, spravne, jde o 'Jornadu' ;oD

Mate s ni nekdo blizsi zkusenosti co se tyce psani, sw, baterie? Diky.

jurby

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Co se tyce psani , tak Windows Mobile Smartphone jsem na ni cely napsal :-) Na notebooku pak doslo jen k vlozeni do systemu a pridani obrazku.

Vydrz na baterie ani nevim, dobijim ji kazdy den a rano si ji davam do batohu a nosim ji VZDY a VSUDE sebou. Stejne LiPol a LiOn baterky nesnasi hluboke podvibiti, takze ...

Software je peklo, ale kdyz poradne prohledas Internet, neco sezenes.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Už si přesně nepamatuju na výdrž baterií a pod., ale nedám na ni dopustit co se týče práce v excelu. Bylo by asi i na delší povídaní, proč sem šel do PDA. Asi hlavně software. Dnes by mě vadilo, že nemá bluetooth.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Mate s ni nekdo blizsi zkusenosti co se tyce psani, sw, baterie? Diky.
    ... ohledně SW, zkus zde ...

PavelR.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Zdravicko,

prispeju take svym "polinkem" do ohne. Na jednom spanelskem foru HPC jsem nalezl zajimavy thread o tom jak rozchodit emulaci win95 na Jornade. Neptejte se mne jak to funguje a co to podporuje, protoze jsem to nezkousel ale nekdo bude mit treba chut a zkusi to a podeli se s nami o zkusenosti.

Tady je ten link:

http://babelfish.altavista.com/babelfish/trurl_pagecont+...+p%3fp%3d142533#

P.S. je to prekladano ze spanelstiny takze tam mohou byt chyby

Snehulak

Podobná témata

1. Novy UI for WM6
    Od lifeisfun v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-01-2008, 22:06
  2. cestina na Jordanu 720 z iPAQ?
    Od bure v sekci Zařízení typu Handheld PC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 03-08-2007, 21:15
  3. nový PDA
    Od Patrac v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-07-2007, 07:04