Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TF3D se vzláštními popisy

WooZee (72)|10.9.2008 06:59
Ahoj, včera jsem po flashi instaloval češtinu od sunnysoftu, ale v té fázi, kdy je v dolní části napsáno DO NOT RESET se mi Diamond zaseknul.. Čekal jsem, ale nic se nedělo, tak jsem s pomodlil a restartoval tvrdě. Výsledkem je, že čeština tam je, ale v TouchFLO 3D není čeština, ale jsou tam zvláštní popisy, například místo data je tam"IDS_DATEFOR9AT", místo Zprávy je tam "IDS_MESSAGING".. Lze to nějak spravit ? Vypadá do strašně a na tu češtinu jsem si už zvyknul. Zkoušel jsem vymazání úložiště a flash, reinstalaci češtiny, ale pořád nic.. prosím o rady

vuzi
maxtreme (248)|10.9.2008 12:29
Tak jsem ty caby zkousel nainstalovat..instalace probehla u obou v poradku (bez zaseknuti) a cestina slape.. mam ale flashlou jinou rom tak to bude mozna tim..
xaries (195)|14.9.2008 18:50
A jak jsi dlouho cekal nez to cele probehne?Nejdrive instalujes dva caby pak udelas restart a kdyz najede obrazovka zadas cestinu mas na vyber myslim asi 6 jazyku a odkliknes install a pak cekas tak kolem + - 3minutky a udela se sam restart.Melo by to jit bez problemu
WooZee (72)|14.9.2008 20:03
určitě jsem čekal déle. teď jsem zkusil nějakej rom a ta čeština se chytla, akorát v hlasitosti jsou ty písmena děsně velký
xaries (195)|14.9.2008 20:55
Jojo vetsinou to je u rom 1.93...... alespon me to tak pripada ale kdyz tam hrknu treba 1.37.405.1 tak bez problemu.Je sice pomalejsi ale kdyz vypnu animace TF3D a dam tam speed optimizer a performance ktery hodi procacek na 624Mhz pri zatizeni tak zadny problem.Nemuzu si stezovat :D
WooZee (72)|14.9.2008 23:15
a nemáš něco na přetaktování GPS ? :-D nejde mi ani za nic, řeším to v jiným topicu
tommom (78)|15.9.2008 09:04
Tohle sem si způsobil, když sem upravoval soubory TF3D (Manila) a špatně sem zkombinoval starší (animovanou) a novou verzi....pomohla reinstalace celýho TF3D:) Další míň násilnou formou můžeš editovat přímo jednotlivý soubory "manila" a najít chybu, ale je to poněkud zdlouhavé..:sarcastic:
maxtreme (248)|15.9.2008 11:14
v jakem programu upravujes manila soubory? je nejaky editor na themy? jako ze bych si udelal theme podle sveho..
tommom (78)|15.9.2008 12:17
Editace se dá provádět prográmkem Manila Editor 0.2 link:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=414861
V podstatě ti to zobrazí všechnu grafiku, kterou můžeš měnit..
Je to ale poněkud obtížnější, takže je potřeba se s tim trochu seznámit a prokousat se tim:sarcastic:
WooZee (72)|15.9.2008 12:55
Evidentně víš, co kde sehnat. Neznáš něco na skutečně detailní nastavení systému s co nejklepší nastavení GPS ? Něco lepšího než "Externí GPS". díky
tommom (78)|15.9.2008 13:26
Na podrobnější nastavení systému a dokonce i TF3D používám "Advanced Configuration Tool" link: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=418151

Můžeš tady upravit spoustu věcí, který dou jinak jen manuální úpravou registrů...zkus to a uvidíš sám..(je tam něco i o GPS)

Co se týká interní GPS - sám sem na to ještě žádnou speciální aplikaci nepoužíval, i když už sem něco viděl, ale teď si zaboha nemůžu vzpomenout kde...najdu to a dám vědět ;) Ale jestli se ti jedná o nastavení komunikace, tak manuálně se nachází na COM4, ale jak řikám, sám sem s komunikací neměl větší problém (a to ani na TomTom7) takže nebyla potřeba se v tom ňák rejpat
WooZee (72)|15.9.2008 14:17
já to řeším v gps topicu, ale zatím nic moc, ve zkratce mi navigační softy najdou gps přijímač, většinou, ale nenajde to satelity, Quick gps moc nevalí, v igo se neukazují tečky. jednou se ukázaly, ale jen červeně.. :(

EDIT: Držte se tématu! osch
maxtreme (248)|16.9.2008 18:41
[quote=xaries]Jojo vetsinou to je u rom 1.93...... alespon me to tak pripada ale kdyz tam hrknu treba 1.37.405.1 tak bez problemu.Je sice pomalejsi ale kdyz vypnu animace TF3D a dam tam speed optimizer a performance ktery hodi procacek na 624Mhz pri zatizeni tak zadny problem.Nemuzu si stezovat :D [/quote]

vyplati se na diamondu taktovat procesor?
tommom (78)|17.9.2008 08:33
Taktovat procesor, kterejm má 528Mhz mi příde fak zbytečný, spíš by bylo lepší přidat trochu paměti - myslim, že HTC Touch HD, kterej má stejnej procík bude díky větší paměti fak rychlejší..:)