Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 21 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 310

Téma: Acer N30 USB host

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Ma nekdo s nim skusenosti,novy model s BT a USB Host! za 8000CZK s DPH.
    Da se na nej dat externi USB HDD?
    Bude recenze?
    Ma nekdo skusenosti s ext USB HDD na Toshiba e740,e750,e800?
    da se pouzit pres USB host ctecka na CF a CF WI-FI?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Recenze bude az bude n30 v CR uvedena do prodeje. USB host otestuji

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak jsem si koupil n30 a zkouším připojit na její USB host nějaká zařízení, ale nedaří se mi dostat přes dialog "Neznámé USB zařízení" "Zadejte název pro toto zařízení" ... Nevíte někdo co tím WinCe myslí. Co tam mám zapsat, když připojuji USB disk?

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od JJ2
    Tak jsem si koupil n30 a zkouším připojit na její USB host nějaká zařízení, ale nedaří se mi dostat přes dialog "Neznámé USB zařízení" "Zadejte název pro toto zařízení" ... Nevíte někdo co tím WinCe myslí. Co tam mám zapsat, když připojuji USB disk?
    Mysli tim to, ze pro dane zarizeni nezna ovladac. Co presne se snazite pripojit? Jak jsem psal, bez problemu by mely byt akorat USB klicenky a pripadne USB ctecky karet...

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Mysli tim to, ze pro dane zarizeni nezna ovladac. Co presne se snazite pripojit? Jak jsem psal, bez problemu by mely byt akorat USB klicenky a pripadne USB ctecky karet...
    Mám pár dotazů.
    1) Je možné, že někdo vytvoří ovladače pro Acer n30 na USB zařízení, pokud ano, tak to asi nebude pro všechna USB zař. že?
    2) Mohu u n30 ovládat hry jen stylusem, i když byly vytvořeny pro pětisměrné tlačítko?
    3) Je možné prohlížet web na n30, když je stolní počítač synchronizován s n30 pomocí BT?
    Děkuji mnohokrát za odpověď.

Registrace
    Aug 2000

1. Moc nerozumim... Ovladac se dela na nejake konkretni zarizeni, pripadne maximalne na nejake zarizeni jednoho typu chovajici se dle urcitych standardu.
    2. To zalezi na programatorovi, na nikom jinem Kdyz hra proste vyzaduje stisk joypadu, tak mate smulu... Je nutne to zkouset, obecne se to neda rict, je to fakt pripad od pripadu.
    3. Pokud je pres BT rozbehnuty ActiveSync, tak by to nemel byt zadny problem, melo by se to chovat stejne jako kdyz je pripojeno pres USB. Nefunguje?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak jsem rozchodil USB disk - zařízení standartu Mass Storage Device – bylo nutné nainstalovat driver, který ale s n30 nedostanete. V manuálu se Acer tváři jako ze to funguje, ale není tomu tak, bohužel. Jen mě zaráží proč součástí PPC2003 není už od základu driver pro Mass Storage Device jako je ve starších Win-XP…

K dotazum:

1. jak psal Pavel Koza - drivery se píší pro určitá zařízení a určitý OS. Mě na n30 překvapilo, že při zastrčení neznámého zařízení do USB to nebrečí po driveru, ale jen tak společenky to požaduje jmeno USB zařízení - což je ovšem věc kterou by si měl být schopen přečíst z USB zařízení....
    :?

2. ovládání her jsem zatím moc nezkoušel

3. s prohlížením webu pří spojení přez BT není problém...

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Zdravim.
    Jaky driver jste instaloval?
    odkud?
    o jaky disk se jedna (znacka)?
    napajeni disku mate 4x AA baterky,nebo zdroj?
    je Acer N30 prehrat mp3 z HDD?

dik
    MK

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

naistaloval jsem driver : http://www.ratocsystems.com/english/support/driver/list.html
    oni vyrami CF kartu s USB host - a je tam driver pro Mass storage device na WinCE

zkousel jsem to zatim jen s USB klicenkami - skutecny HD nemam, ale pokud se bude tvarit jako Mass storage device tak nebude problem - jen to napajeni nelze prehpoklada, ze n30 dokaze z baterie napajet takove zarizeni jako je HD .....

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

1.je tu nekdo,kdo vyzkousel pripojit USB HDD (mass storage device ) na USB host na Acer N30 s driverami od Ratocu ?
    2. da se pouzit USB host+USB CF reader+Ovislink WL1100 CF WIFI karta?
    MK

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Zdravim, jeste bych rad navazal na USB - Host a N30. Rozchodil nekdo USB klavesnici ?

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od koko
    Zdravim, jeste bych rad navazal na USB - Host a N30. Rozchodil nekdo USB klavesnici ?
    taky se připojuji k tomuto dotazu, protože klávesnice by v mnohých ohledech mohla nahradit absenci joypadu

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Jen mě tak napadlo, nebylo by možné přiložit na displej nějakou malou gumovou klávesničku, něco ve stylu S-E P900?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

tak jsem vyzkousel připojit fotak Minolta A2 (funguje jako Mass Storage) a funguje bez problemu.

Registrace
    Aug 2000

tak jsem vyzkousel připojit fotak Minolta A2 (funguje jako Mass Storage) a funguje bez problemu.
    Tak tohle beru jako velmi praktickou vec. Na dovolenou si vezmu jen kabel a kazdy vecer vyselektuju nepovedene fotky Skoda, ze je USB host porad vzacnost...

Strana 1 z 21 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Acer N35 a podpora USB Host
    Od maco-lv v sekci Acer
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-05-2011, 20:32
  2. USB HOST pre Acer /schema/
    Od kao1 v sekci Acer
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 09-01-2007, 15:38
  3. Acer n50 USB Host