Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 43

Téma: Co bych chtel videt na uvodni strance Ce4you.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Vim, ze ted mate prace jak na kostele, ale v nove verzi mi hodne chybi prehled poslednich prispevku v diskusi. Mam Vario (a ted z nej i pisu) a byl jsem zvykli jen nakouknout na uvodni stranku a v pripade zajimavosti jsem sel do diskue. Da se rict, ze jsem mel prehled kde se co sustne..... Pokud se to teprve dodela, tak v pohode, ja vydrzim, ale jestli to neni v planu, tak se hodne primlouvam...... Dekuji a jinak drzim palce, dobra prace...
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Diky za prispevek. Uvodni stranka je hodne provizorni, protoze jeste cast sekci neni prevedena (bazar, freeware, tematka) a navic byla delana hodne narychlo. Urcite se zmeni a diskuze tam v nejake podobe urcite budou. Kdyztak se prosim pripomente tak za 14 dni-3 tydny, to uz by to melo byt aktualnejsi.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nevím kam přesně dávat náměty na zlepšení, ale bylo by možné například při přehledu už konkrétních diskuzí nebo při přidání příspevku do diskuze, aby to skočilo na poslední příspevěk? stale se mi to nastavuje na začátek a né vždy si to uvědomím, a musím zase hledat tlačítko "poslední"

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jelikož jsem zde nanašel tlačítko EDIT tak to pišu do nového příspěvku. Jenom co jsem napsal předchozí tak jsem se více zaměřil na seznam diskuzí, a všimnul jsem si toho pidi odkazu na poslední příspevky kdyby někdo hledal, je to těsně před názvem diskuze

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Taky tu nevidím tlačítko edit a mě to štve ještě víc, jsem na něj zvyklý:P

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tlačítko "EDIT" nehledej, to nenajdeš. Zkus hledat "upravit".

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Tlačítko "EDIT" nehledej, to nenajdeš. Zkus hledat "upravit".
    Tak koukám, že ač v diskuzích/fóru je, zde v pokecu/chatu chybí.

REKLAMACE

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Tak mám taky takový podnět... Bude v diskuzi opět tlačítko "zobrazit nové příspěvky za posledních 24 hodin"? Buď jsem ho nenašel, nebo tam neni... Ale každopádně by se hodilo :-)

A ještě toto: Přestože jsem si ve svém profilu vyplnil podpis a odfajfkoval, aby se mi zobrazoval, teď ve Vastnostech příspěvku mám vždy defaultně nastaveno, že se připojit nemá...

Registrace
    Mar 2004

Vysvětlení (momentálně) nehrajícího kapitána - tj. Pavla Kozy:
    Popis fóra

Děje se na našich stránkách něco nepěkného, co zasluhuje naši pozornost? Máte spor s jiným čtenářem a otravuje vám to život? Smazal vám moderátor váš příspěvek a vy jste přesvědčeni o tom, že neprávem? Nebo vás dokonce trápí některý z administrátorů? Napište nám to se do tohoto fóra a my se to pokusíme vysvětlit a urovnat. Zároveň si vás dovolujeme upozornit, že z důvodu zachování průkaznosti jsou v tomto fóru upravená pravidla, takže například nemůžete ani editovat své příspěvky (to samé platí pro moderátory).
    Zároveň si vás dovolujeme upozornit, že z důvodu zachování průkaznosti jsou v tomto fóru upravená pravidla, takže například nemůžete ani editovat své příspěvky (to samé platí pro moderátory).

Taky nezaškodí si přečíst znovu a důkladně (klidně i několkrát) Pravidla pro diskutující, 1. revize (23.8.2008).

ops: Omlouvám se za mystifikaci, pro mě je to také všechno nové. Sice jsem se průběžně podílel na dílčím testování i tvorbě nových pravidel (ale ta nakonec Pavel vytvořil trošku jinak), ale protože jsem se do poslední chvíle věnoval staré verzi webu, je to všechno skoro stejně nové, jako pro ostatní. ops:

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od SBDer
    Tak mám taky takový podnět... Bude v diskuzi opět tlačítko "zobrazit nové příspěvky za posledních 24 hodin"? Buď jsem ho nenašel, nebo tam neni... Ale každopádně by se hodilo :-)

A ještě toto: Přestože jsem si ve svém profilu vyplnil podpis a odfajfkoval, aby se mi zobrazoval, teď ve Vastnostech příspěvku mám vždy defaultně nastaveno, že se připojit nemá...
    1. Zkus link pro diskuze/fóra a link pro chat/pokec

2. V podpisu máš text "Po roce hledání vhodného zařízení skončím nakonec u Diamonda". Klikni nahoře Přihlášen SBDer, pak nastavení osobního profilu a uprav si text v podpisu (Podpis :
    Jednoduchý podpis, který se případně připojí ke každému vašemu příspěvku. Povolen je pouze jednořádkový prostý text, vše ostatní (odkazy, HTML tagy) budou odstraněny.)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

No Pavle zatim to vypadá dobře... jen se ještě neorientuju - ale to se prej s prvnim duchodem změní

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Ahoj Pavle a stara gardo - po delsi dobe jsem zase nasel zajem v PDA a tak jsem navstivil svuj drive velice oblibeny web. Gratuluji k jeho premene a zaroven zdravim vsechny co znam.
    Jen co mi zde chybi: (mozna to nekde je) "zobrazit vsechny prispevky uzivatele"- a kdyby byly s nejakym filtrem, tak by to bylo fajn.
    Duvod - vzdy zde bylo nekolik osobnosti, kteri meli reseni k problemum a navic kdyz vlastnili i stejne zarizeni bylo to fajn. Predpokladam, ze s novym webem snad skonci fora typu HTC napr.Cruise cca 120 stranek o nicem je to hrozne se v tom prehrabovat.
    Zdraví vás Petr.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak se omlouvam napsal jsem to jinam nez by to melo byt - tohle je o uvodni strance.Sorry dlouho jsem sem nic nepsal.

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Šeba
    "zobrazit vsechny prispevky uzivatele"
    Pracuje se na tom - bude filtrování nové příspěvky, moje oblíbené, moje sledované, všechny moje...nebo nějak podobně. Tenhle programátor je hrrrrrooozzznnněěě pppppooooommmmmaaaaalllllýýýýý, ale na rozdíl od předchozích dvou je za ním vidět alespoň nějaký výsledek, tak prosím strpení.

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Pořád tady objevuju něco nového, ale jedno musím říct nahlas.
    Hledání "určitého textu", skoro všude to funguje tak, když najde nějaký hledaný výraz, zobrazí se všechny hlavní témata, kde se možná text vyskytuje.
    Tady, už to přímo zobrazí konkrétní příspěvek, kde je hledaný výraz. Což je opravdu SUPER
    Takže držím palce....

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-03-2010, 20:08
  2. Zpomalení loox 718 - že by chtěl do důchodu?
    Od našrot v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 18-03-2007, 17:17
  3. MDA Compact - Kalendar ve strance Dnes
    Od boruvek_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-03-2005, 23:51
  4. chtěl bych ANEXTEK
    Od pares v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-05-2004, 00:51