Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Raphael) - čeština, počeštění windows mobile, CZ

Marian Veselý (662)|20.9.2008 22:13
Tak jsem jí zase slavnostně odinstaloval - blbne mi pri spoustení Poznámek, a MS Office mobile aplikací.
Bigis_ce4you (84)|20.9.2008 22:27
A napíšeš o tom něco víc? Co je to "blbne?" Někdo další, kdo má další zkušennosti?
Miroslav Nezbeda (163)|21.9.2008 09:26
Mě po instalaci češtiny jdou MS Office i poznámky korektně.Mám původní fw.
ramirez_ce4you (4)|21.9.2008 09:36
Ještě něco k té české klavesnici (ještě jsem netestoval jestli to je k něčemu) ... http://lievenvw.wordpress.com/2008/09/16/htc-tweak-add-additional-keyboard-languages/
Melmus (12)|21.9.2008 10:39
Po instalaci češtiny se po vysunutí stylusu Raf neodemkne. Dělá to jenom mně?
henrys_ce4you (12)|21.9.2008 11:15
TO ramirez: Ted jsem zrobil hard reset, a skusil jsem na anglickou verzi aplikovat upravu tech registru, naflagal jsem tam jen veci tykajici se cestiny. Vysledek je ze faka T9-CZ a na softwarove klavesnici jsou ve speciálních znacích české znaky(ale to nevim jestli tam uz nebyly driv), hw.klavesnice nedotčena.
Miroslav Nezbeda (163)|21.9.2008 11:18
Mě to fachá. odemyká.
Pavlus_ce4you (125)|22.9.2008 08:34
Tak jsem tu češtinu nainstaloval a za chvíli šla zase pryč. Zprvu to vypadalo dobře, tlačítka volume fungovala, ale za chvilku už nešla. Po zmáčknutí „menu „ hlasitosti, po dalším zmáčknutí místo zesílení nebo zeslabení tak vyhození do today. Škoda, zůstávám u EN.
Mike 77 (19)|22.9.2008 09:25
Tak s tím volume mám stejnou zkušenost (po stisknutí skočí hlasitost, po druhém today obrazovka), ale jinak mi čeština jede bez problémů, vzhledem k hlasitosti Raphaela mám stejně volume na plný koule, tak to prozatím neřeším :-)
miramares (246)|22.9.2008 10:08
Jen tak pro zajímavost, tohle je standardní chování Raphaela v české verzi :( Sunnysoft to počeštění dost po... :( Lituju, že jsem si nekoupil původní verzi
Karol (5)|22.9.2008 13:36
Asi je pravdou, ze se cestina moc nevyvedla...
Presto, kdo by chtel doplnit skiny pro sw klavesnici, tak tady je odkaz
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Tady je odkaz na kompletni archiv, kde je cestina, soubor s ceskou T9 + temata sw klavesnice
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
stehnik_ce4you (1)|25.9.2008 02:02
Ahoj,

zajímalo by mě, jestli někdo neví, kde by se dalo najít na netu nějaké info o tom, jestli je tahle verze HTC Touch Pro CZ konečná, nebo jestli bude také verze s českými popisky na klávesnici. Nikde nemůžu nic sehnat, a tady to vypadá, že jsou tady lidi, kteří tomu rozumí. Taky bych mohl napsat distributorovi, ale počítám,že nebudu jediný, koho to zajímá:) díky moc
Bodie_ce4you (12)|25.9.2008 07:12
Ahoj, mám prosbu.. nevíte někdo zda jde, nebo do budoucna půjde (díky softu) v HTC Touch Pro psát cz znaky podobně jako v Hermesovi (např. znak a, funkční tlačítko a následně space, každým stiskem space změna na á,ä atd.).? Díky
Martin Ráž Hoch (1832)|25.9.2008 09:07
Přátelé, asi by bylo dobré rozdělit tyto problémy, protože se nám tedy předevší. Vzhledem k posledním příspěvkům, považuji vláno za vyřešené... tedy především českou lokalizaci systému. Další body jako diakritika na HW klávesnici atp., tak pro ty buď existuje nebo založím /založte další thread.
Martin Ráž Hoch (1832)|25.9.2008 11:00
[quote=Termiter]Vlákno "Počeštění" bylo zamčené s tím, že se založí nové o HW klávesnici.
Není to potřeba, už tady jedno máme.

Shrnu co víme.

- Umíme prohodit Z a Y.
- Zaškrtnutím "popdpora hw klávesnic" v nastavení Sunnysoft češtině donutím hw klávesnici psát české znaky na číslech, ale nefunguje přidávání háčků a čárek, takže nenapíšete třeba ť, ď, ň, ó a podobně. Velké znaky mají ještě větší problém.
- Umíme doinstalovat T9, ale to neřeší zadávání neznámých slov (třeba jmen), navíc psát s T9 na hw klávesnici je docela nepraktické. Zkuste tak napsat třeba článek.

Čekal jsem, že počeštění hw klávesnice bude trivka, ale ono to bude asi pěkně složité. Kdyby alespoň fungovala rotace zanků přes sym.txt...[/quote]