Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: HTC Diamond-chveni displeje

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

po provedeni hard spl unlocku se mi zacal chvet dispej,problikava hlavne v touch3d a nejvic sedive pruhy s nadpisama...mate nikdo podobne zkusennosti?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Já bych to na flešování netypoval. Problém bude spíše ve vlhkosti nebo v plochém kabelu vedoucím k displeji. Předpokládám, že to máš v záruce. Nech si to otestovat v servise.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Stejny problem jsem zaznamenal pred 2dny po nainstalovani TF3D Config a Diamond Tweak, tak premyslim jestli to nemuze byt tim. Spodni lista kde je napsano kontakty a kalendar se chveje a kdyz treba vlezu do programu, tak se mi ta listicka jakoby spatne prepise a kontakty a kalendar, tam mam hodne slabe napsane. Do toho se samozrejme porad chveje. Mam Compact IV od T-mobile s originalni romkou.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

...tak tyhle programky jsem si tam dal taky,mozna to zaclo az po nich,je to dost podobne u me a nejhorsi kdyz diamonda pripojim k pocitaci...prestane to akorat kdyz vypnu a znovu zapnu displej..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

chveni displaye muze byt zapricineno zmenou obnovovaci frekvence...ne ze by hard spl mel menit obnovovaci frekvenci, ale co kdyby...ale ten diamond tweak by to mohl umet...

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 21:34
  2. Vylepšený soft z Diamond 2 do Diamond 1
    Od radekl_33 v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-03-2009, 13:53
  3. HTC Touch Diamond (Compact IV ) - Nevypnutí displeje
    Od Vikosound v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-12-2008, 17:18