Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - Zkušenosti, obecná diskuze (co se nám líbí a co ne)

Vitezslav2 (226)|22.9.2008 18:22
Nemáš odkaz?Díky.:))
nemomen (2)|26.9.2008 16:29
Dá se tedy něco udělat s tou hlasitosí při volání? Ani jsem nenašel jak se nastavuje. Prosím o radu!!
Vitezslav2 (226)|26.9.2008 17:51
Tlačítka na boku telefonu.Šipkou vybíráš hlasitosti hovoru a vyzvánění.
kwaso12 (98)|26.9.2008 18:24
odkaz nemam bohuzial..ak bude cas pozriem to..ale som tam jedny take hodiny videl..ale tie neboli moc pekne a citatelne.. inac vsetky ostatne su klasicky digitalne aj ked niektore su vazne nice.. ;)
Vitezslav2 (226)|26.9.2008 18:37
Tak jsem to prohlížel a hodiny jsem našel akorát digi.
Ještě by mne zajímalo jak se dají do TouchFlo přidat města do počasí.Někde jsem to na netu už viděl,ale už to nemůžu najít.
osch (1330)|26.9.2008 18:41
kwaso12 (98)|26.9.2008 19:08
Na toto pocasie mam otazocku..pridal som si vlastne mesta do pocasia..vsetko bezalo v poriadku aj aktualizacia..ale ako som si dal inu themu..tak mam problemy s pridanimi mestami..a to ze sa nedaju aktualizovat..iba mesta ktore boli povodne dane v pocasi tym myslim mesta Bratislava a Kosice..tieto boli v povodnom pocasi v SK.. neviete niekto poradit co stym?? dakujem..

Tak som problem vyriesil..skusam uz tyzden a funguje..po zadani novej themy do PDA staci nanovo hodit mesta do pocasia..povodnym postupom a funguje v pohode..aktualizacia cez WiFi v priebehu par sekund..:yes:
amos.zamba (44)|27.9.2008 11:26
Jak jde změnit pozadí tochflo? Úplně mi to vypadlo.
Dík moc za odpověď
kwaso12 (98)|27.9.2008 16:09
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Ahoj..mam otazocku a nechcem zakladat novu temu tak pisem sem..chcem sa opytat da sa nejako zmenit typ ako mi ukazuje den? Ten co tam mam (v cervenom kruzku) sa mi nepaci a v Regional Setings mam nastavene kratky aj dlhy datum inac.. dakujem za radu..
lukschaMDA (23)|27.9.2008 16:17
to : amos.zamba
Nastavení - Tapeta - Chcete použít výchozí tapetu? NE, pak vybereš jakou chceš a máš ji na pozadí. ;)
lukschaMDA (23)|27.9.2008 16:22
To: kwaso12
V TouchFLO3D Config - Apearance - Date format - MMM d, yyyy dddd - Save a pak následně soft reset. A už by to mělo frčet :)
kwaso12 (98)|27.9.2008 20:25
Jasne diky funguje..je to zmenenee..
Vitezslav2 (226)|28.9.2008 17:55
[quote=osch]ad. města do TF3D počasí: http://diamond.n3o21.cz/index.php/Weather_Database_Editor[/quote]

Tak jsem to zkoušel dle toho návodu,ale zasek jsem se na té stránce kde se vybírá kód pro jednotlivá města.Našel jsem tam pod českou republikou jen základní města,ktere jsou v TouchFlo už nabízeny.
osch (1330)|28.9.2008 18:17
obr. 1. - do levého horního vyhledávacího okna vepíšeš jakékoliv město. OK
obr. 2. - roluješ po stránce dolů. Najdeš a) výběr stejně se jmenujících měst, nebo b) jen to jedno hledané. klikneš na něj.
obr. 3. - na konci adresy v adresním řádku najdeš potřebný kód
BGenJackONeill (139)|29.9.2008 21:57
Ahoj, jen bych se chtěl zeptat, jak je na tom Diamond s rychlostí preview u fotografování. Někde jsem četl že hrozně, oproti jiným PDA, tedy hlavně v temných místech, či za osvětlení žárovkou.
blackman_82_ce4you (255)|31.1.2009 17:33
Nahral jsem do Diamonda video ktere jsem poridil nokii N93i, video je ve VGA a ma 30sn/s v mp4 a diamond ho neni schponej plynule prehrat :( Nevite v cem by mohl byt zakopanej pes, nokia je na tom hw o dost hur a presto to na ni jelo plynule. Zkousel jsem jak wmp tak coreplayer a ani jeden programek si s tim neporadil :( U coreplayeru je jen rozdil v tom ze se mi snimek zmeni po 30s, zvuk jde trhane.
funkyhk (25)|31.1.2009 18:56
blackman_82: No, sem tam si pustim nejaky film, ktery je urcite ve vyssim rozliseni a kvalite nez jsi natocil tou nokii, ale jedna se o formaty avi a mpeg s mp4 jsem jeste nemel tu cest...
blackman_82_ce4you (255)|31.1.2009 21:48
jako me prave taky prekvapilo ze mi bez problemu prehral divx v puvodnim rozliseni a tohle z telefonu mi neni schopnej plynule prehrat :(
gulii (140)|4.2.2009 17:08
Ahoj,

chtěl bych se zeptat majitelů diamonda... jak je to "slavné" s dostupnou pamětí ram... velmi často poslouchám mp3 a současně píši sms... /na svém TyTNovi/ a hodně mě štve, že cele psaní je díky audio managaru hodně zpomalené... proto se ptám, jaká je situace u Diamonda... /popř. muzika + GPS/... prostě, jak se mu daří :)
N3o21_ce4you (205)|4.2.2009 18:28
Muzika + SMS na Diamondovi půjde rozhodně rychleji než na TyTN nebo Kaiser... Vlastně... jde. Je tu znát pokrok.
Ale... Obecně... Diamond a SMS... :-/ Na tom malém displeji se dá sotva psát... S Resco Keyboard to už docela jde... Ale stejně to není zrovna super. Chtělo by to klávesnici | větší displej.

Jinak... Myslím, že výkonnostními problémy telefon rozhodně netrpí.

Muzika + GPS? To snad ani nejde dohromady, ne? Muziku si pouštím z autorádia... Na to Diamond opravdu není stavěný. Nikdy by mě ani nenapadlo to zkoušet. Ale už tak má Diamond slabší repráček...
gulii (140)|4.2.2009 22:39
já to myslel spíše jako náročnost aplikací... jestli tyto dvě aplikace jdou vůbec spustit bez hlášky, že je málo paměti...
blackman_82_ce4you (255)|10.2.2009 17:09
jak vymazu komplet udalosti z kalendare. Nejak se mi divne synch. a pottebuju ho vymazat a opet zesynch. s outlookem.
dada09_ce4you (22)|11.2.2009 19:32
SK Tools umi vymazat vsechny kontakty i udalosti z kalendare.
Zdendys75 (12)|14.2.2009 16:56
Zdravím.Co mám udělat, aby mi pořád nepadala OPERA.Aktualizoval jsem jí na 9.5/2392 a ta mi to dělá taky.Při deseti pokusech mi šestkrát spadne, nebo se kousne.Fakt mě to už sejří ! Pomůže přeinstalace ROM? Moc se mi do toho nechce pouštět.Niní mám verzi 1.93.405.1 WWE.
mraq (53)|17.2.2009 08:30
Ta Opera ti pada i po hard resetu?
Zdendys75 (12)|17.2.2009 10:42
K čemu hard resed?Ten sem ještě nedělal.
Milosik (4)|20.2.2009 15:49
Ahoj,
poradíte mi, kde v registrech jde upravit, abych mohl být připojen více než jedním připojením (např. Internet a Práce) a tak se mi automaticky synchronizovaly jak soukromé, tak pracovní emaily? Na Elfovi s WM5 mi to šlo....
ROMku mám orig TMCZ - 1.93.113.2
Děkuju, Miloš
Kozlik86 (10)|25.5.2009 19:52
Ahoj všichni mám Diamondíka zhruba půl roku a nemůžu si toto zařízení vynachválit.Jediné co mě trápí je nedoléhající zadní kryt v rohu u stylusu což má za náseldek nepříjemné vrzání a promačkávání.Zajímá mě tedy jestli bych s tímto problémem uspěl při reklamaci.Ještě podotýkám že Diamondíka všude nosím v pouzdře a ani jednou mi nespadl.Děkuji za info
Peter Stoličný (13)|29.6.2009 17:51
Už jsem zkouišel asi všechno, Diamond je prostě tichý telefon (v repračcich) pokud jde o sluchátka (hudba) je všechno O.K. Ale zajímavé je, že i navigace je docela hlasitá. Jenom diktafon - to je šeptání. Já to vrátil jako záručniu opravu, po dvou týdnech mi bylo řečenio, že je to O.K., že prostě Diamond je tichej kluk.
Takže jsem se s tím smířil.
Zná někdo nejaké SW řešení...?
Petr St.
marty22_ce4you (101)|29.6.2009 18:15
skus vyskusat toto. na reprak to funguje ale neviem ci aj na diktafon
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3168480&postcount=3
Adow (1267)|29.6.2009 20:36
Peter Stoličný: Ani to nemusíš stahovat, tohle už máš ;)..

BTW: nevíte někdo proč má ten Němec stejnej avatar jako já???
tom357tom (1)|18.7.2009 12:20
Co se me zkusenosti s Diamondem tyce, vetsinou docela pozitivni, ale mam jednu velkou vyhradu.
Synchronizace medii s mobilem je proste hrozna. Snazij jsem se do nej dostat nejakou tu hudbu, ale na to aby si clovek vzal dovolenou.
Nejprve bylo treba vse rozdelit a vytvorit knihovnu ve Windows media player (strasne zdlouhave - tento program ignoruje nazvy souboru a polozky do knihovny tak clovek musi kompletne upravovat)
Pak synchronizace, dalsi problem, neni mozne nahrat vetsi pocet mp3 najednou. Telefon to nejak nepobere a neni pote schopen prehrat ani jeden song. Takze odstranit a znova a po malych davkach.
Treti krok potom vytvoreni seznamu stop v mobilu. Nechapu proc jsem musel vse tridit pro media player, kdyz to musim naprosto znova udelat v mobilu.
Krom toho neni mozne nastavit jak a do jakych slozek si bude pristoj ukladat hudbu, takze mi povytvarel kvantum slozek ve kterych aby se vite ktere zvire vyznalo. Proste tam nasazel alba a naprosto ignoruje jakoukoliv moznost, ze by si nekdo skladby radil jinak nez podle interpreta.


Dalsi zadrhel nastal pri aktualizaci, ano, mediaplayer sice dokaze identifikovat co uz je v mobilu, ale nedej boze si nekterou skladbu prejmenovat, zamozrejme ze ji tam nahral znova a to je pak pekelny problem.
Jak jsem pri tomto zjistil, smazat nejakou skladbu v mobilu pres prehravac nebo knihovny je asi nemozne, takze jedina moznost je v tom zmatku co se vytvoril v pameti pri synchronizaci (slozky interpretu jez jsou pro me nepouzitelne) pomoci pruzkumnika dohledat dotycne skladby a smazat. Vyhledavani pres diamond ani pres PC absolutne nefunguje, zjistit velikost slozek je take zhola nemozne, proste katastrofa.
Jedina cesta je zacit prehravat skladbu a pri tom vybrat "Nabidka" a "vlastnosti", zde se ukaze cesta k souboru. Pote je treba si soubor pres pruzkumnik nebo PC dohledat a smazat. (nechtel bych to delat pro 50 skladeb, to uz radsi smazat vse a zacit kompletne novou synchronizaci)

Nevim jestli je problem ve me osobe a nebo ten nekdo kdo vytvarel Windows mobile pro tento telefon patri postavit ke zdi.
Mate nekdo podobne zkusenosti?
bigbob (2)|16.8.2009 16:43
Dobry den,

Drive videl jsem prispevek na forech, kde nekdo mluvil o osobe nebo firme, ktera za maly poplatek si nalepi jakoukoli folii na HTC Diamond. Bohuzel, tu informaci uz nikde nemuzu najit.

Byl bych rad, kdyby mi nekdo poskitnul link nebo informaci o tomto servisu na uzemi Prahy.

Posledni otazka: zna nekdo nejaky obchod, v te same Praze, kde bych sehnal dobre pouzdro pro Diamond? Moznost oplatit kartou nemam, a zadny odchod s oficialnim pouzdrem se mi najit nepovedlo (za par dnu budu mit 1340 mAh baterii, asi budu potrebovat pouzdro trosku vetsi, nez obycejne).


Dekuju predem.
Zdenek Malinsky (9781)|16.8.2009 17:46
Dělával to za 50 Kč AH Mobile, ale už nedělá. O tom se tu několikrát psalo. O jiném obchodě nevím.
bigbob (2)|17.8.2009 01:34
Tak to je skoda. Budu si to muset udelat sam, snad se podari.

Dekuji za odpoved!
petr janicek (2)|25.10.2010 15:11
Mimochodem, tady mají soutěž o 3 telefony HTC - Desire, Wildfire a Smart: http://www.facebook.com/studenta.cz?v=app_4949752878