Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mizející ikony v pravém horním rohu Today screen

BlastFX (57)|13.8.2008 17:01
Mám trochu problém-ikony v oravém horním rohu, které indikují hlasitost, stav baterie a půlka ikony, která indikuje úroveň signálu mizí, skoro jako by je něco překrývalo, ale někdy, když spustím nějáký program, se objeví a zůstanou tam i po jeho zavření. Některé jiné programy je naopak zase překryjí. Vždy zmizí, když PDA "uspím".

Vypadá to nějak takhle:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]


Nevíte, čím to může být?
Koumes_ce4you (93)|13.8.2008 22:42
Zkus si dat třeba do podoisu někam co máš za PDA +WM a podle screenshotu toho máš hafo spuštěnýho z rom.A spíš bych něco instaloval na kartu a ne do pda.
BlastFX (57)|14.8.2008 00:01
na ROM mam jen cast tech aplikaci, co tam byly po HR (vetsinu sem vymazal), jinak je všechno na kartě a jestli narazis na ty 2 MB, tak to byl cache Opery 9.5 (uz sem ho stah na 3 MB z puvodnich 10 MB a vymazal), ale jinak priznavam, ze mam jen kolem 10 MB volnyho mista a dost me to stve, ale nejsem schopnej najit, kde TO všechno je, ale jsem pevně přesvědčen, že tak 20MB z toho, co tam mam vubec nepotrebuju.
a s tim podpisem maš pravdu, hned to napravim. jinak mam M700 s WM6.
Zdenek Malinsky (9781)|14.8.2008 00:05
Mnoho today pluginů, zajícova smrt. V tomto případě méně je více (a hlavně rychleji). A jak už zde bylo velmi mnohokrát psáno: všechno, co má tody plugin instalovat vždy do PDA.
BlastFX (57)|14.8.2008 00:09
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Mnoho today pluginů, zajícova smrt. V tomto případě méně je více (a hlavně rychleji). A jak už zde bylo velmi mnohokrát psáno: všechno, co má tody plugin instalovat vždy do PDA.[/QUOTE]

tak na to, bohuzel, nemam misto-jak jsem rekl, mam sotva 10 MB free
BlastFX (57)|14.8.2008 00:11
Tak mozna se to PDA leklo, ze udelam HR, ale zacalo to po vic jak 3 mesicich fungovat (nic sem neudela), ale nemyslim, si, ze je to trvalej stav :D
BlastFX (57)|14.8.2008 02:19
[QUOTE="BlastFX"]Tak mozna se to PDA leklo, ze udelam HR, ale zacalo to po vic jak 3 mesicich fungovat (nic sem neudela), ale nemyslim, si, ze je to trvalej stav :D[/QUOTE]
Tak to vypada, ze kdyz pominula akutni hrozba HR, tak mu zas otrnulo-problem je zpet, presne jak jsem predpovedel (jak rad bych se v tomoto pripade mylil...).

Jinak jsem zkusil povypinat vsechny pluginy, ale nepomohlo to (navic pred poslednim HR jsem jel taky timhle systemem a bez problemu).
Taky jsem procistil ROM, takze mam volnych 20MB, takze muzu presunout ty aplikace, jeichz today pluginy pouzivam do PDA (ale rozhodne nemuzu presunout vsechny aplikace, co maji today plugin). Ma to smysl? Resp. jak velka je pravdepodobnost, ze je to zpusobeno timhle a v pripade presunu, ze se to opravi?
BlastFX (57)|14.8.2008 09:30
Jeste jedna dost zasadni vec-ty ikony sice "zmizi", ale fyzicky tam porad jsou, takze kdyz na ne kliknu, funguji (ale ani tak se neobjevi). Jediny, kde je to problem je, ze nevidim, jestli sou zvuky zapnuty, nebo vypnuty, dokud na to nekliknu, hlavni problem ale je, ze nemuzu zjistit uroven signalu.
Koumes_ce4you (93)|15.8.2008 11:32
Mi jeste napadlo,jestli se nektere pluginy nejak neprekryvaji anebo jestli to neni tematem.Mi to taky nekdy blblo u tmana z pda.jasnapaka ,ale dal sem jine tema a ok.A ten rychly pristup mas na karte?A wm mas orig nebo odladenou od nekoho.
BlastFX (57)|17.8.2008 23:14
tematem to urcite neni-tohle nove jsem si stahnul prave abych vyloucil tihle moznost a protoze se mi libilo, nechal jsem si ho, ale problem je na vsech tematech vcetne puvodnich, wm mam orig. to rychle spusteni je quicklink od etenu a je predinstalovany v PDA a s tema pluginama me to taky napadlo, ale today pluginy to nebudou-vsechny, ktere jsou spustene se zobrazuji korektne a dokonce jsem je zkusil uplne vypnout a nic. Zbyva moznost, ze je to ikona nejakeho programu, ale vsechny jsem je prosel a nenasel jsem zadny, co by to mel delat, tak nevim...
BlastFX (57)|17.8.2008 23:21
jo a jeste jedna vec-ty ikny nezmizi jen pri uspani a "probuzeni" zarizeni ale pri kazdem prekresleni obrazovky (napr. prepnuti do landscape, kdyz vytahnu klavesnici). Doufam ze se to vyresi bez HR, protoze pri predstave, ze bych zase instaloval vsechny programy.... :sarcastic: