Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC - stahování ROM a aktualizací jednodušeji

Zdenek Malinsky (9781)|9.8.2008 17:19
Nyní si stačí vybrat vaše zařízení, typ souboru který chcete stáhnout, zadat sériové číslo přístroje (není třeba registrace jako dříve!) a můžete stahovat.

Více na stránce technické podpory HTC: anglická verze, česká verze
JecminekMaselnik (464)|9.8.2008 21:07
jo, to je pěkné, bohužel však zmizela možnost stahovat při registraci automaticky downloady pro registrovaná zařízení. Takže registrovaní na tom jsou hůř, protože při každém hledání updatů je teď nutno zadávat SN znova a znova.
sinco_ce4you (229)|9.8.2008 22:04
A na Meho Hermika se uz asi, urcite se*re. Jak jsem psal onehda, zmizela aktualizace WM6. A ted uz neni ani v prehledu pristroju. Je to smutne. Nezajem o zakaznika. Dneska sis to koupil, pozitri nas to uz nezajima. Kup si novej. Ale neboj ten na tom s podporou bude za chvilku uplne stejne. Nemame cas se s tim otravovat. To sice nikdo s htc nerekl, pri pohledu na jijich veb me ale nic jineho nenapada. :no: :no:
Georgito (31)|9.8.2008 23:12
pekny,akorat v cesky verzi chybi podpora pro diamond
Martin Ráž Hoch (1832)|9.8.2008 23:17
Super, dobrý krok vstříc zákazníkovi a že tam něco nového chybí - no tak jasně, HTC to zatím asi ještě nerozjeli 100%, ale pokus je to dobrý a myslím si, že to má smysl. To že tam neumožní upgradovat 3 roky starý model telefonu, tak tomu se ani nedivím. Ono vemte si, že s rozjezdem takové funkcionality riskuje HTC i ohromný nárůst poruch a ztrátu důvěryhodnosti, protože flash ROM je podle mě zatím nejvíc risky;). HTC to musí mít sakra dobře spočítaný a asi jsou si už dost svou technologií jistí;)
tombik_ce4you (116)|10.8.2008 00:46
Teda mě to dost znechutilo. Pokaždé zadávat sn.(rozebrat zarizeni a vyndat baterii) a tak podobně...uz jenom co se ochozeni krytu tyce....urcite to zarizeni na trvanlivosti neprida..., nějak nevidím důvod proč nebýt registrovaný a bylo to fain mít to uložený v prohlizeci a proste jen kliknout a hned videt vsechny updaty a tak....Krom toho na ceskych strankach diamond chybí takze nejak nechapu co mam treba ja s updatama delat kdyby nejaky byly....fakt dost trapne :-(
Surgical (2364)|10.8.2008 10:34
S/N obvykle bývá i na krabici k zařízení, pokud tam není, stačí strojek rozebrat jen jednou a číslo si někam opsat, že :)
Navíc pochybuji, že se updaty a ROMky budou objevovat častěji, než párkrát do roka (a to kdovíjestli), rozhodně nehrozí, že budeš cihlu otvírat každý den/týden, abys číslo znovu opisoval :) když si ho neuložíš třeba do notes rovnou v cihle.

Česká podpora/nepodpora....estli voni ty Čýňani nejsou rasisti, co nemaj ráda Čehúny, slovenskejch ROMek je tam ja nas...o a polskejch a maďarskejch dokonce celý hafo.

P.S.: Nejlepší ROMky stejně nejsou od výrobce, že :) :yes:
JecminekMaselnik (464)|10.8.2008 13:00
add sériové číslo: když si svoje zařízení zaregistrujete, tak zadáváte serial number také. Po příhlášení potom vidíte sériová čísla registrovaných zařízení ve svém profilu, takže se nemusíte dívat ani pod baterku, ani na krabici.
sinco_ce4you (229)|11.8.2008 08:33
[QUOTE="MRH"]Super, dobrý krok vstříc zákazníkovi a že tam něco nového chybí - no tak jasně, HTC to zatím asi ještě nerozjeli 100%, ale pokus je to dobrý a myslím si, že to má smysl. To že tam neumožní upgradovat 3 roky starý model telefonu, tak tomu se ani nedivím. Ono vemte si, že s rozjezdem takové funkcionality riskuje HTC i ohromný nárůst poruch a ztrátu důvěryhodnosti, protože flash ROM je podle mě zatím nejvíc risky;). HTC to musí mít sakra dobře spočítaný a asi jsou si už dost svou technologií jistí;)[/QUOTE]


Jestli jsem to spravne pochopil tak flash Rom je riskantni a tak proto na webu HTC neni. Ale vzdyt upgrade jakekoli romky na jakykoli pda je riskantni. Tak podle teto logiky by tam nemel byt zadny soubor ktery je urcen na modifikaci rom! A to teda pochybuji, ze tomu tak je.
Tri roky stary model. Kdyz to tam meli tak neni potreba nic vyvijet. Treba ho tam casem daji.
htcjirka (1875)|13.8.2008 08:30
[QUOTE]když si svoje zařízení zaregistrujete, tak zadáváte serial number také[/QUOTE]

Predchozi zarizeni,ktere jiz mam delsi dobu zaregistrovane(Advantage,Kaiser,Shift,Diamond apod) ,lze stahnout romky bez zadavani s/n.Ted jsem to zkousel.
bobik2443 (8)|7.9.2008 21:53
Ahoj. Zkousel jsem stahnout ROM z teto stranky,ale bohuzel po zadani meho serioveho cisla mi vyskocilo,ze tento software neni pro toto zarizeni. Tak nevim.