Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: ASUS P320 po HR nefunguje sluchátko

lalino87_ce4you
    Guest

Zdravim všetkych mam jeden problem s asusom P320 po tom ako som dal obnovit vychodzia nastavenia(tovarne) tak mi nefunguje sluchatko ked telefonujem cize nic nepocujem ale mikrofon funguje bez problemov. prosim poradte ci to moze byt len softverova chyba?
    Diky

Upraven název vlákna. admin
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Ahoj,
    mám taky ASUS P320 a mám stejný problém...sluchátko je při hovoru "hluché", přitom vše ostatní funguje (SMS,MMS, i přehrávání MP3). Nevím si s tím rady, provedl jsem MR, ale nepomohlo to. Předem děkuji za rady.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Ahoj,
    tak jsem svou P320 poslal na reklamaci do Asus a odepsali mi, že bude třeba vyměnit základní desku v telefonu, tak jsem zvědavý za jak dlouho ho dostanu zpátky. (

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Fů ha, taky o něm uvažuji za ty prachy no neber to. Pánové rozhodně dejte vědět jak jste dopadli. Klidně i do vlákna výše. Díky.

ondra.nov_ce4you
    Guest

Taky se mi objevil problém s nefungujícím sluchátkem. Chtěl jsem si to zazálohovat před tim, než to pošlu na reklamaci. Nainstaloval jsem zálohovací program z bonusového CD, udělal zálohu, samo se to restartovalo a najednou to funguje

Podobná témata

1. X600 nefunguje sluchátko telefonu
    Od Petr_J v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-06-2008, 16:31
  2. Nefunguje sluchátko
    Od xpeldax v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-12-2007, 14:16
  3. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 08-11-2005, 14:24